Warning: Missing argument 1 for custom::objid_to_id() in /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/modules/custom.php on line 44 Call Stack: 0.0001 645344 1. {main}() /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/index.php:0 0.0004 760368 2. require('/web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/libs/root-src/index.php') /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/index.php:8 0.2018 11948584 3. umiTemplaterXSLT->parse(array(15), string(87)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/libs/root-src/index.php:149 0.3177 13930072 4. XSLTProcessor->transformToXml(class DOMDocument) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/umiTemplaters/types/umiTemplaterXSLT.php:50 0.7971 22178920 5. udataStream->stream_open(string(27), string(2), long, null) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:0 0.7972 22181432 6. udataStream->executeMacros(array(3)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:16 0.7972 22182288 7. call_user_func_array(array(2), array(0)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:99 0.7972 22182656 8. custom->objid_to_id(???) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:0 Notice: Undefined variable: objID in /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/modules/custom.php on line 45 Call Stack: 0.0001 645344 1. {main}() /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/index.php:0 0.0004 760368 2. require('/web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/libs/root-src/index.php') /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/index.php:8 0.2018 11948584 3. umiTemplaterXSLT->parse(array(15), string(87)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/libs/root-src/index.php:149 0.3177 13930072 4. XSLTProcessor->transformToXml(class DOMDocument) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/umiTemplaters/types/umiTemplaterXSLT.php:50 0.7971 22178920 5. udataStream->stream_open(string(27), string(2), long, null) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:0 0.7972 22181432 6. udataStream->executeMacros(array(3)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:16 0.7972 22182288 7. call_user_func_array(array(2), array(0)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:99 0.7972 22182656 8. custom->objid_to_id(???) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:0 Оподаткування процентів, нарахованих на депозитний банківський рахунок фізичної особи

Оподаткування процентів, нарахованих на депозитний банківський рахунок фізичної особи

Відповідно до Податкового Кодексу України платником податку на доходи фізичних осіб є фізична особа — резидент, що отримує доходи з джерела походження в Україні і об’єктом оподаткування  якої  є  загальний  місячний (річний) оподатковуваний дохід.

До загального місячного  (річного)  оподатковуваного  доходу платника  податку  включаються  пасивні доходи, крім доходів у вигляді процентів на поточні банківські рахунки, за якими на користь фізичних осіб здійснюються виключно виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат. 

Ставку податку на доходи фізичних осіб для пасивних доходів встановлено в розмірі 18%. Крім цього, пасивні доходи оподатковуються військовим збором за ставкою 1,5%.

Термін «пасивні доходи» означає, зокрема, дохід у вигляді процентів на депозитний  (вкладний) банківський рахунок.

Особливості нарахування (виплати) та оподаткування  доходів  у  вигляді  процентів  визначено у статті 170 Податкового кодексу України, відповідно  до  якого  податковим агентом платника податку під час нарахування на його користь доходів у вигляді процентів є особа, яка здійснює таке нарахування.

Отже, дохід у вигляді процентів, нарахованих на суму вкладного (депозитного) банківського рахунку, включається  до  загального  місячного  (річного) оподатковуваного доходу платника податку  —  фізичної  особи  і  оподатковується  податком  на  доходи  фізичних осіб за ставкою 18% та військовим збором 1,5%.

Про зовнішньоекономічну діяльність
Експортні пропозиції:
Статистика