Warning: Missing argument 1 for custom::objid_to_id() in /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/modules/custom.php on line 44 Call Stack: 0.0000 640200 1. {main}() /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/index.php:0 0.0001 641488 2. require('/web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/libs/root-src/index.php') /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/index.php:8 0.1080 8261192 3. umiTemplaterXSLT->parse(array(15), string(87)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/libs/root-src/index.php:149 0.1846 9358936 4. XSLTProcessor->transformToXml(class DOMDocument) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/umiTemplaters/types/umiTemplaterXSLT.php:50 0.4826 13183712 5. udataStream->stream_open(string(27), string(2), long, null) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:0 0.4827 13186224 6. udataStream->executeMacros(array(3)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:16 0.4827 13187080 7. call_user_func_array(array(2), array(0)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:99 0.4827 13187448 8. custom->objid_to_id(???) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:0 Notice: Undefined variable: objID in /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/modules/custom.php on line 45 Call Stack: 0.0000 640200 1. {main}() /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/index.php:0 0.0001 641488 2. require('/web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/libs/root-src/index.php') /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/index.php:8 0.1080 8261192 3. umiTemplaterXSLT->parse(array(15), string(87)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/libs/root-src/index.php:149 0.1846 9358936 4. XSLTProcessor->transformToXml(class DOMDocument) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/umiTemplaters/types/umiTemplaterXSLT.php:50 0.4826 13183712 5. udataStream->stream_open(string(27), string(2), long, null) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:0 0.4827 13186224 6. udataStream->executeMacros(array(3)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:16 0.4827 13187080 7. call_user_func_array(array(2), array(0)) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:99 0.4827 13187448 8. custom->objid_to_id(???) /web/site/ved2.odessa.gov.ua/http/classes/system/subsystems/streams/udata/udataStream.php:0 Визначення доходу юридичної особи – платника єдиного податку при переході на спрощену систему оподаткування всередині року

Визначення доходу юридичної особи – платника єдиного податку при переході на спрощену систему оподаткування всередині року

Визначення доходу здійснюється для цілей оподаткування єдиним податком та для надання права суб’єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку та/або перебувати на спрощеній системі оподаткування.

Відповідно до Податкового кодексу України платником єдиного податку третьої групи може бути суб’єкт господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у якого протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 мільйонів гривень.

Звітним періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (стаття 294 ПКУ).

Якщо юридична особа здійснила перехід на спрощену систему оподаткування з 01 квітня, або 01 липня, або 01 жовтня поточного року, то юридична особа – платник єдиного податку третьої групи з метою перебування на спрощеній системі оподаткування визначає сумарний дохід у поточному році з початку цього календарного року: дохід, отриманий під час перебування на загальній системі оподаткування, та дохід, отриманий під час перебування на спрощеній системі оподаткування (за повні календарні квартали).

Більш детально з цим роз’ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 108.01.07).

 

Законодавча база
    Форми подавання інформаційних запитів
      Статті з інноваційної тематики:
        Статистика: