10.06.2015

Вакансії

Вакансії в Татарбунарській районній державній адміністрації станом на 10 червня 2015 року:

голова райдержадміністрації;

перший заступник голови райдержадміністрації;

начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури - головний архітектор району;

головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації;

головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю райдержадміністрації;

головний спеціаліст відділу організації виробництва сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;.

державний адміністратор відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації; 

головний спеціаліст з прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації; 

начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації; 

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури. 

Відповідно до статті 15 Закону України «Про державну службу» прийняття на державну службу на посади третьої - сьомої категорій, передбачених статтею 25 цього Закону, здійснюється на конкурсній основі, крім випадків, коли інше встановлено законами України.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року N 169 (далі Порядок), рішення про проведення конкурсу приймається керівником органу за наявності вакантної посади державного службовця.

Згідно з пунктом 10 зазначеного Порядку державний орган, у якому проводиться конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців, публікує оголошення про проведення конкурсу в пресі або поширює його через інші офіційні засоби масової інформації не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу та доводить його до відома працівників органу, в якому оголошується конкурс.

Водночас, згідно з пунктом 12 Порядку при заміщенні вакантних посад, призначення на які відповідно до законів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України здійснюється за іншою процедурою, а також у разі прийняття керівником рішення про призначення осіб згідно з пунктом 5 цього Порядку в межах одного державного органу конкурс не оголошується.

Докладніше з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року N 169, можна ознайомитися на сторінці «Прийняття на державну службу» в розділі «Порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад».

Враховуючи викладене, пропонуємо слідкувати за повідомленнями у засобах масової інформації щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців та звертатися із заявою про бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади державного службовця будь – якого органу державної влади, оголошення якого опубліковано, вимогам якого відповідає професійно-кваліфікаційний рівень кандидата.

Відділ організаційно-кадрової робота апарату райдержадміністрації:

Телефон: 3-10-61