11.07.2017

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ ТАТАРБУНАРСЬКОГО РАЙОНУ

 

 

 

ОДЕСЬКА  ОБЛАСТЬ

 

 

 

 


іСТОРІЯ УТВОРЕННЯ РАЙОНУ

В червні 1940 року після воз’єднання Бессарабії з Українською Радянською Соціалістичною республікою було визначено новий адміністративно-територіальний  розподіл та на VІІ сесії Верховної Ради СРСР створено Татарбунарський район в складі Ізмаїльської області.

         У лютому 1954 року Указом Президії Верховної Ради СРСР Ізмаїльська  область, в тому числі і Татарбунарський район, ввійшли до складу Одеської області.

         У лютому 1959 року за рахунок ліквідації Тузлівського району  відбулося укрупнення Татарбунарського району, яким він залишився і по теперішній час.

 

ПРИРОДНО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Район лежить у межах Причорноморської низовини. За характером рельєфу район являє собою рівнину з основним напрямком схилу ‑ з півночі на південь. Територія являє собою водороздільне плато, яке перехрещується з півдня на північ долинами пересихаючих річок та балок (Дракуля, Нерушай, та ін.). Територією району протікають такі річки: Когильник, Кагач, Сарата, Алкалія, Хаджидер. Район має вихід до Чорного моря. Більше третини морських пляжів Одещини припадає на Татарбунарський район.

Найважливіші природні багатства району ‑ лікувальні грязі та сірководневі мінеральні джерела. В районі є запаси будівельного каменю (вапняку), будівельного піску.

Розміщений у степовій зоні. Ґрунти ‑ переважно південні чорноземи. Безморозний період ‑ 210—215 діб. Річна кількість опадів в середньому  ‑ 350-390 мм.

Район характеризується помірно-континентальним кліматом з високими річними добовими температурами та малою кількістю опадів.

Площа 174.8 тис. га, у тому числі сільськогосподарські угіддя ‑ 114,2 тис. га, з них рілля – 103,7 тис. га.

ресурсно-сировинний потенціал

 

На території району є запаси  нерудних будівельних матеріалів (Білолісся –вапняк, Борисівка – суглинки, Жовтий Яр та Глитоке – глина, в місті Татарбунари 2 місця зародження суглинки та вапняк, Тузли – глини та суглинки).
Потенціал розвитку рибного господарства у примослових масштабах визначається різноманіттям водних біоресурсів лиманів Сасик, Алібей, Бурнас і Шагани прилеглих до прибережної зони Чорного моря та самим морем.
Район розташований у південно-західній частині Одеської області  у степовій місцевості де середньо річна швидкість вітрового потоку у приземному шарі становить близько 5 м/секунду, що цілком достатньо для використання вітроелектрогенераторів. Особливо ефективний розвиток безпосередньо в приморській зоні де показники швидкості вітру значно вищі ніж в глибинних зонах.
Геліоенергетика (геліоконденсатори сонячні батареї) є досить перспективним джерелом енергетики. Показники прямої сонячної радіації –
при ясному небі – 9254МДж/м,
при середній хмарності – 4727 МДж/м.
Геотермальна енергетика по дослідженням геологів є досить значні запаси геотермальних вод на Саратсько-Татарбунарській платформі.
            Біоенергетика. У зв’язку з тим, що район сільськогосподарський є перспектива будівництва і експлуатації заводу з переробки побутового сміття та сільськогосподарських відходів у біогаз.
З огляду на види, кількість запасів і якість рекреаційних ресурсів, якими володіє Татарбунарський район, цілеспрямовано намітити напрямки розвитку таких основних видів рекреаційної діяльності з урахуванням їх пріоритетності, значущості та територіальної приуроченості:
- морське рекреаційне господарство та лікувальний туризм, який можливо побудувати на природній базі лікувальних ресурсів морського узбережжя (бальнеотерапія, геліотерапія);
- масовий туризм, в основному, сухопутній відпочинок на територіях прилеглих до морських і приозерних зон, екологічний туризм, в тому числі: сільський і фермерський, який доцільно розвивати по всій території Татарбунарського району.

 

НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ та населення

 

На території району розташовано 35 населених пунктів 1 місто та 34 села.

Адміністративним, господарським та культурним центром району є місто Татарбунари. Воно розташоване понад річкою Когильник, що впадає в озеро Сасик. Від обласного центру знаходиться за 143 км. До найближчої залізничної станції Сарата (на лінії ОдесаІзмаїл) — 24 км.

На території Татарбунарського району була створена Тузлівська об’єднана територіальна громада відповідно до рішень Тузлівської сільської ради № 517-VІ від 07.08.15 та Безім’янської сільської ради № 231-VІ від 07.08.15 «Про добровільне об’єднання територіальних громад».25 жовтня 2015 року відбулися перші вибори голови ОТГ. Голова ОТГ – Корнован-Мойсєєнко Лариса Юріївна, площа ОТГ -  101 кв.км, населення ОТГ -  2 548 осіб.

Станом на 01.03.2017 року чисельність наявного населення району становила 38830 особи і у порівнянні з відповідним періодом минулого року внаслідок природного скорочення зменшилась на 76 осіб.

 

 

сільське господарство

 

Площа сільськогосподарських угідь району становить –  117,4 тис. га, з них рілля – 103,6_ тис. га (88,2 %), багаторічні насадження – 5,2_ тис. га (4,4 %), пасовища – 5,4 тис. га (4,6%).

На території району зареєстровано 514 сільськогосподарських підприємств різних форм власності, у тому числі  480 селянських (фермерських) господарства.

 

Основні напрямки сільського господарства:

- рослинництво (зернове виробництво, вирощування технічних культур, вирощування овочевої продукції);

- тваринництво (велика рогата худоба, свині);

- птахівництво (кури);

- риборозведення.

В аграрному секторі району використовується 103,6 тис. га ріллі, на яких ведуть товарне виробництво сільськогосподарської продукції підприємства різних організаційно-правових форм господарювання.

 

Основною сільськогосподарською продукцією району є:

- зернові культури – пшениця яра та озима, ячмінь ярий та озимий;

- технічні культури – ріпак, соняшник,

- овочі;

- вирощування великої рогатої худоби, свиней, 

- виробництво молока, куриних яєць.

Найбільш придатними для вирощування в природно-кліматичних умовах району є озимі пшениця, ячмінь, рапс та з технічних культур соняшник.

При запровадженні крапельного зрошення також доцільним є вирощування томатів, цибулі, капусти, моркви.

 

Перелік основних сільськогосподарських підприємств району

№ п/п

Назва підприємства

Місце розташування

Форма власності

Спеціалізація, основна продукція

1

ФГ «Вікторія»

Татарбунарський р-н, с. Лиман

приватна

Вирощування зернових, технічних культур, овочів

2

СВК «Борисівський»

Татарбунарський р-н, с. Борисівка

приватна

Вирощування зернових, технічних культур

3

ТОВ «Глибоке»

Татарбунарський р-н, с. Глибоке

приватна

Вирощування зернових, технічних культур

4

ПАФ «Віпаж»

Саратський р-н, с. Зоря

приватна

Вирощування зернових, технічних культур

5

СТОВ «Буджак»

Татарбунарський р-н, с. Трапівка

приватна

Вирощування зернових, технічних культур

6

ПП «Агро-Соя»

Татарбунарський р-н, с. Нерушай

приватна

Вирощування зернових, технічних культур

7

ТОВ ім. В.З. Тура

Татарбунарський р-н, м. Татарбунари

приватна

Вирощування зернових, технічних культур

8

ТОВ «Промагро»

М.Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 115

приватна

Вирощування зернових, технічних культур

9

ТОВ «Зоря»

Татарбунарський р-н, с. Безім’янка

приватна

Вирощування зернових, технічних культур

10

СПАТ «Україна»

Татарбунарський р-н, с. Дивізія

приватна

Вирощування зернових, технічних культур

11

ВАТ «Чорноморськаперлина»

Татарбунарський р-н, с. Базар’янка

приватна

Вирощування зернових, технічних культур, винограду

 

ПРОМИСЛОВИЙ РОЗВИТОК

 

 

Промисловість району представлена підприємствами з виробництва інших неметалевих виробів, харчової промисловості та перероблення сільськогосподарських продуктів.

Основними промисловими підприємствами району (що звітують до органів статистики) є: ТОВ «Агро – Дар» та  КП «Водопостачальник».

ТОВ «Агро – Дар» спеціалізується на виробництві виноградних вин, за січень – травень 2017 року реалізовано виноробної продукції на 13,25 млн. грн., у порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг реалізованої продукції зменшився на 1,2%.

КП «Водопостачальник» надає комунальні послуги мешканцям міста Татарбунари, за січень – квітень 2017 року підприємством реалізовано продукції на суму 0,74 млн. грн.. у порівнянні з минулим роком приріст наданих послуг склав – 9 %.

 

 

Житлово-комунальне господарство

На території району налічується 43 багатоповерхових будинок. У приватному секторі – 14237 будинків.

 

На території району відсутні газогони.

 

48 закладів соціальної сфери мають пічне опалення.

 

Протяжність водогонів по населеним пунктом району складає понад 40 км.

В сільських населених пунктах 52 криниці громадського користування, з них потребують ремонту - 34.

 

На території району налічується 16 полігонів твердих побутових відходів, всі паспортизовані. Річна кількість вивезених побутових відходів 123 000 м3.

 

 

Транспорт та дорожнє господарство

 

ШЛЯХОВА МЕРЕЖА

Усього комунальних доріг - 350 км, з них:

з твердим покриттям – 153,1км;

асфальтним покриттям – 102,5 км;

ґрунтовим покриттям – 94,4 км;

 

Усього доріг загального користування – 273,8 км, з них: з твердим покриттям – 94,5 км; асфальтним покриттям – 179,3 км, з них  потребують капітального ремонту - 102 км.

      На території району перевезенням пасажирів на приміських маршрутах здійснює ПАТ «Татарбунарське АТП 15143».

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

Наявна структура медичних, освітніх та культурних закладів району відповідає потребам населення та рекомендаціям відповідних міністерств.

Станом на 01.04.2017 року мешканцям району надають відповідні соціальні послуги понад 130 об’єктів соціальної та культурної сфери.

Медична допомога населенню району надається центральною районною лікарнею, 1 міською та 11 сільськими лікарськими амбулаторіями загальної практики сімейної медицини та 15-ма фельдшерськими та фельдшерсько-акушерськими пунктами.

 Потужність стаціонарних закладів становить 210 ліжок, амбулаторних установ - 680 відвідувань за зміну.

Всі медичні заклади відносяться до спільної власності територіальних громад міста і сіл Татарбунарського району та передані в оперативне управління КЗ «Татарбунарська центральна районна лікарня» і КЗ «Татарбунарський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

В районі функціонує 12 загальноосвітніх шкіл, 8 – навчально-виховних комплексів, 2 – позашкільні навчальні заклади. В закладах освіти району навчається 4 053 учнів.

На даний час в районі функціонує 15 дошкільних навчальних закладів та 6 дошкільних навчальних закладів функціонують у складі навчально-виховних комплексів.

Мережа закладів культури району налічує 26 клубів та будинків культури, 1 районну і 1 центральну дитячу бібліотеки, 27 сільських бібліотечних філій, 1 районну дитячу музичну школу та 3 сільські філії музичної школи,  Татарбунарський районний історико-краєзнавчий музей.

Спорт:

В районі діє 3 стадіони  з трибунами до 2,0 тис. місць,  також  5 майданчиків з тренажерним обладнанням, 125 майданчиків, 24 футбольних поля та ДЮСШ

ТУРИЗМ

Територія району на південному сході омивається Чорним морем, загальна протяжність морського берега — близько 50 км. берегова лінія якого розчленована озерами Сасик, Шагани, Бурнас, Алібей, які відокремлені від моря піщаними насипами.

На території Татарбунарщини розташовані три рекреаційні: Расєйка, Лебедівка і Катранка.

Одним з головних напрямків туристичної галузі є оздоровчий туризм з використанням трьох рекреаційних територій, на  яких розташованопонад 120 туристичних об'єктів оздоровчого призначення та 75 торгівельних і розважальних установ для обслуговування відпочиваючих.

Потенціал зеленого туризму на Татарбунаршині – це відпочинок в сільській місцевості, під час якого відпочиваючі матимуть змогу пізнати природу, культуру та історію краю, займатися активним відпочинком.

 

СПОЖИВЧИЙ РИНОК

Споживчий ринок району характеризується високим рівнем насиченості основними продовольчими та непродовольчими товарами, стабільним постачанням та відсутністю товарного дефіциту.

Торгівля здійснюється в стаціонарних магазинах, ринках, ларьках, на торгівельних майданчиках  та в формі виїзної торгівлі. На території району діє торгівельна мережа, яка складається із 354 торгівельних одиниць, що належать фізичним та юридичним особам (у тому числі 306 об’єктів роздрібної торгівлі та  48 об’єктів ресторанного господарства), 1 ринок з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, 4 АЗС та 3 ГЗС.

 

ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ РАЙОНУ

 

1.Будівництво та капітальний ремонт автомобільних  доріг.

Стан автомобільних доріг в районі залишається незадовільним. З 280 км автомобільних доріг загального користування, майже 80% потребують негайного ремонту.

Особливо небезпечні умови руху спостерігаються на автодорогах, які з’єднують м. Татарбунари з рекреаційними зонами району «Лебедівка» та «Расєйка», де влітку відпочивають не тільки громадяни України, а й громадяни країн ближнього зарубіжжя.

На сьогоднішній день на автомобільних дорогах загального користування, що з’єднують населені пункти Базар’янської, Тузлівської, Дивізійської сільських рад з районним центром м. Татарбунари, залишається вкрай небезпечна ситуація.

З метою недопущення на території району соціального зриву та забезпечення мешканців району регулярними автобусними перевезеннями, необхідно вжити термінові заходи по здійсненню ремонту:

‑ автомобільного шляху Лебедівка ‑ Базар’янка ‑ Тузли – Татарбунари (автомобільні дороги С162433 Базар’янка ‑ Лебедівка, протяжністю 6,7 км; С162401 Базар’янка – Тузли,  протяжністю 5,7 км;  С162402 /Т16-10/ -  с. Тузли, протяжністю 5,7 км; Т 16-10 /Одеса-Монаші/ - Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари, км51+584 – км82+170, протяжністю 30,7 км);

‑ автомобільної дороги загального користування місцевого значення С – 162405 /Білолісся – Приморське - Расєйка/ має протяжність -  36,2 км

Неможливо здійснювати автоперевезення пасажирів на дорогах: с. Тузли – с. Весела Балка, с. Рибальське – с. Балабанка, с. Приморське – с. Трихатки, с. Жовтий Яр – с. Нове, с. Лиман – с. Дивізія, м. Татарбунари – с. Дмитрівка

За орієнтовною оцінкою, на 2017 рік  для виконання робіт на автодорогах, які потребують негайного ремонту, району необхідна фінансова підтримка з державного бюджету  на суму 276,0 млн. грн.

 

2.Забезпечення населення якісною питною водою.

На сьогоднішній день в Татарбунарському районі залишається критичною ситуація з водозабезпеченням – лише 17 населених пунктів із 35 мають системи водопостачання, половина населення користується привозною водою або з артезіанських свердловин, яка із-за великої мінералізації (6-11 г/л) не відповідає вимогам державних стандартів. Через споживання неякісної питної води, зростає рівень захворюваності населення, особливо дітей.

В районі у 2001 році було розпочато будівництво І черги Татарбунарського групового водопроводу, який згідно техніко-економічного обґрунтування повинен забезпечувати питною водою 6 населених пунктів району з чисельністю населення  10,0 тис. осіб. Однак через призупинення у 2009 році фінансування з державного та обласного бюджетів, будівництво І черги Татарбунарського групового водопроводу не завершено і станом на 01.01.2017 року водопровід забезпечує водою лише мешканців 4 сіл: Струмок, Спаське, Баштанівка, Дмитрівка, а села Борисівка та Глибоке залишаються неохопленими централізованим водопостачанням.

Для забезпечення гарантованого водопостачання мешканцям сіл району,необхідно відновити фінансування  з державного бюджету на продовження реалізації інвестиційного проекту «Будівництво І черги Татарбунарського групового водопроводу», на виконання якого необхідні кошти у сумі 10,0 млн. грн.

 

3.Повернення озеру Сасик природного стану водообміну з Чорним морем. Ліквідація дамби на озері Сасик.

Через порушення екологічного стану на території району зростає рівень захворюваності та смертності населення.

 

4.Покращення гідрологічного стану річки Когильник від озера Сасик на відстані 6 км у Татарбунарському районі.

У 2015 році розпочалась робота по покращенню гідрологічного режиму річки Когильник від озера Сасик на відстані 6 км у Татарбунарському районі Одеської області, а саме за рахунок коштів Одеського обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виготовлена проектно-кошторисна документація та за рахунок коштів Татарбунарського районного бюджету проведена експертиза по виготовленню проектно-кошторисної документації.

В результаті проведення відкритих конкурсних торгів переможцем визначено ПАТ «Пересувна механізована колона ‑ 15» «Дунайводбуд» та був підписаний договір від 04.02.2016 року на виконання робіт по розчистці русла річки Когильник.

Загальна вартість робіт 9 540 823,20 грн.

 

5.Завершення реконструкції стадіону в м. Татарбунари.

Проектна потужність стадіону – 1000 обладнаних місць. Кошторисна вартість об’єкту становить 7,6 млн. грн. Для проведення реконструкції у 2017 році необхідні кошти у розмірі 7,0 млн. грн.

 

Негативно на вирішення нагальних  питань району також  впливає:

недостатнє фінансування цільових регіональних та державних програм;

неналежне оформлення трудових відносин та виплата «конвертованих» заробітних плат;

обмежений доступ та висока вартість кредитних ресурсів;

складна процедура надання земельних ділянок для впровадження інвестиційних проектів;

відсутність централізованого опалення багатоповерхових будинків у м. Татарбунари.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ,

 ЯКІ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВАНІ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

 

 

1.

Назва інвестиційного проекту

Лікувально-оздоровчий пансіонат сімейного типу з грязьовим лікувально-реабілітаційним комплексом

2.

Замовник / інвестор / виконавець / учасники / партнери і т.д.)

із зазначенням усіх учасників проекту,та їх контактів:

Поштова адреса

Телефон

Факс

Електронна пошта

Приватне підприємство «ЮГ», м. Одеса, вул. Толбухіна, 135. тел. 048 734 39 30

info@gassib-ug.com

3.

Галузь

Сфера послуг

4.

Стислий опис інвестиційного проекту (та адреса розміщення)

Пансіонат планується побудувати у Татарбунарському районі, неподалік села Приморське, на березі лиману Малий Сасик. Загальна площа пансіонату близько 5,09 га., площа забудови близько 3,50 га. 

 

5.

Тип проекту (модернізація, розширення, будівництво, інше)

Будівництво

6.

Проектна потужність (в натуральних показниках)

250 ліжко-місць

7.

Стислий опис наявності інфраструктури (авторозв’язка, водогін, електрифікація, газифікація тощо)

Відсутня інфраструктура (автомобільна дорога загального користування місцевого значення С 162405 знаходиться в незадовільному стані та потребує капітального ремонту, питне водопостачання відсутнє). В межах реалізації проекту буде створена нова інфраструктура. Автодорога та

електрифікація знаходиться на відстані більше 5 км.

8.

Наявність (або можливість отримання) земельної ділянки для реалізації проекту

На стадії розроблення документів

9.

Орієнтований сукупний об’єм інвестицій з уточненням:              (тис.грн./ тис.дол. США)

Загальний обсяг інвестицій, на першому етапі, близько 6 млн. дол. США. На другому етапі до 10 млн. дол. США

10.

Потреба у залучених інвестиціях           з уточненням:(тис.грн./ тис.дол. США)

-

11.

Форма залучених інвестицій

-

12.

Кошти ініціатора проекту

з уточненням:(тис.грн./ тис.дол. США)

І - етап близько 6 млн. дол. США

ІІ - етап до 10 млн. дол. США

13.

Термін реалізації проекту

Близько 5 років

14.

Прибутковість проекту (%)

30-50 %

15.

Планована кількість забезпечення робочих місць з перспективою, (збільшення/зменшення)

Приблизно 40 робочих місць

16.

Проблеми району (міста) які розв’язує реалізація інвестиційного проекту

Розвиток інфраструктури в даній місцевості, нові робочі місця, надходження податків, розвиток туристичної галузі.

17.

Контактні дані ініціатора проекту

Поштова адреса

Телефон

Факс

Електронна пошта

Приватне підприємство «ЮГ», м. Одеса, вул. Толбухіна, 135. тел. 048 734 39 30

info@gassib-ug.com

 

18.

Проблемні питання реалізації інвестиційного проекту

Питання виділення землі в оренду


ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ,

 ЯКІ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВАНІ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

 

1.

Назва інвестиційного проекту

Будівництво та експлуатація сонячної електростанції (СЕС) на території Білоліської сільської ради Татарбунарського району

2.

Замовник / інвестор / виконавець / учасники / партнери і т.д.)

із зазначенням усіх учасників проекту,та їх контактів:

Поштова адреса

Телефон

Факс

Електронна пошта

ТОВ «Ред Форест»

68130, Одеська обл., Татарбунарський район, с. Білолісся, вул. Центральна, 87

redgroup.solar@gmail.com

068-976-52-32

3.

Галузь

Виробництво електроенергії

4.

Стислий опис інвестиційного проекту (та адреса розміщення)

Введення СЕС в експлуатацію дозволить значною мірою покращити стан енергопостачання Татарбунарського району, а також забезпечить створення нових робочих місць.
СЕС планується розмістити на земельній ділянці площею 20 га.
Місце розташування СЕС Татарбунарський район, Білоліська 
сільська рада

5.

Тип проекту (модернізація, розширення, будівництво, інше)

Будівництво та експлуатація сонячної електростанції

6.

Проектна потужність (в натуральних показниках)

10 МВт

7.

Стислий опис наявності інфраструктури (авторозв’язка, водогін, електрифікація, газифікація тощо)

Земельна ділянка розташована на відстані 1,5 км від автомобільної дороги загального користування державного значення М-15. Електрична мережа проходить поряд із земельною ділянкою.

8.

Наявність (або можливість отримання) земельної ділянки для реалізації проекту

На стадії підписання договору оренди земельної ділянки

9.

Орієнтований сукупний об’єм інвестицій з уточненням:              (тис.грн./ тис.дол. США)

Загальний обсяг інвестицій, близько 10 млн. дол. США.

10.

Потреба у залучених інвестиціях           з уточненням:(тис.грн./ тис.дол. США)

-

11.

Форма залучених інвестицій

-

12.

Кошти ініціатора проекту

з уточненням:(тис.грн./ тис.дол. США)

Близько 10 млн. дол. США

13.

Термін реалізації проекту

Лютий-березень 2018 року

14.

Прибутковість проекту (%)

15-20 %

15.

Планована кількість забезпечення робочих місць з перспективою, (збільшення/зменшення)

Приблизно  10 робочих місць

16.

Проблеми району (міста) які розв’язує реалізація інвестиційного проекту

Розвиток інфраструктури в даній місцевості, нові робочі місця, надходження податків, розвиток енергетичної галузі.

17.

Контактні дані ініціатора проекту

Поштова адреса

Телефон

Факс

Електронна пошта

redgroup.solar@gmail.com

ТОВ «Ред Форест»

68130, Одеська обл., Татарбунарський район, с. Білолісся, вул. Центральна, 87

18.

Проблемні питання реалізації інвестиційного проекту

-

 


Інформація

про земельну ділянку, яка може бути використана під реалізацію інвестиційних проектів по Татарбунарському району

АНКЕТА ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

_____________________ ради

 

1. МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ

 

Район (місто)

 

Населений пункт

 

Розташування відносно автомобільних шляхів сполучення

 

ОПИС ДІЛЯНКИ

 

Площа та розміри земельної ділянки

 

Опис кордонів земельної ділянки (з чим земельна ділянка межую)

 

Цільове призначення ділянки

 

Інфраструктура

 

ІНФРАСТРУКТУРА

 

Електроенергія (потужність ЛЕП)

 

Водопосточання

 

Газопровід

 

Каналізація

 

Наявність під’їзних автомобільних шляхів і їх стисла характеристика

 

Залізнична гілка (відстань до неї)

 

Інша інфраструктура

 

Наявність будівель і (або) незавершеного будівництва

 

СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Напрямки (галузі)

 

Форми (продаж, оренда, спільна ділянка, інше)

 

ПРАВОУСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ

 


Інформація

про інвестиційний проект, який може реалізуватися на території Татарбунарського району

АНКЕТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ

 

Назва інвестиційного проекту

Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С162405 Білолісся-Приморське-Расєйка

Власник ділянки

Служба автомобільних доріг в Одеській області

Реквізити власника:

поштова адреса

телефон

м. Одеса, вул. М.Грушевського, 49, тел. 048 778 24 12, 0482 34 21 36

sad-od@ukravtodor.gov.ua

Форма власності

Державна

Частка державної власності (%)

100

Керівник підприємства власника:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон керівника

Варивода Олег Миколайович

 

м. Одеса, вул. М.Грушевського, 49, тел. 048 778 24 12, 0482 34 21 36

sad-od@ukravtodor.gov.ua

Контактна особа по інвестиційному проекту:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної держаної адміністрації Некраш Алла Дмитрівна,

тел. 048-44-3-23-31

Можливе використання ділянки

Автомобільна дорога місцевого значення

Право користування

Постійне

Загальна площа

290 тис. м. кв.

Особливості розташування

Дана дорога сполучає автомобільну дорогу міжнародного значення М-15 з рекреаційними зонами Расєйка та Катранка

Наявність комунікацій

-

Електрофікація, газифікація, вода та водовідведення

-

Транспортні шляхи

В наявності

Спосіб залучення інвестицій

Виділення коштів з державного та місцевих бюджетів


 

АНКЕТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ,

який може реалізуватися на території Татарбунарського району

 

Назва інвестиційного проекту

Капітальний ремонт автомобільного шляху Татарбунари-Тузли-Базар’янка-Лебедівка

Власник ділянки

Служба автомобільних доріг в Одеській області

Реквізити власника:

поштова адреса

телефон

м. Одеса, вул. М.Грушевського, 49, тел. 048 778 24 12, 0482 34 21 36

sad-od@ukravtodor.gov.ua

Форма власності

Державна

Частка державної власності (%)

100

Керівник підприємства власника:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон керівника

Варивода Олег Миколайович

 

м. Одеса, вул. М.Грушевського, 49, тел. 048 778 24 12, 0482 34 21 36

sad-od@ukravtodor.gov.ua

Контактна особа по інвестиційному проекту:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної держаної адміністрації Некраш Алла Дмитрівна,

тел. 048-44-3-23-31

Можливе використання ділянки

Автомобільна дорога місцевого значення

Право користування

Постійне

Загальна площа

490 тис. м. кв.

Особливості розташування

Дана дорога сполучає автомобільну дорогу міжнародного значення М-15 з курортним населеним пунктом Лебедівка

Наявність комунікацій

-

Електрофікація, газифікація, вода та водовідведення

-

Транспортні шляхи

В наявності

Спосіб залучення інвестицій

Виділення коштів з державного та місцевих  бюджетів

 


 

АНКЕТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ,

який може реалізуватися на території Татарбунарського району

 

Назва інвестиційного проекту

Завершення будівництво І черги Татарбунарського групового водогону

Власник ділянки

Ограни місцевого самоврядування, держава

Реквізити власника:

поштова адреса

телефон

-

Форма власності

Державна

Частка державної власності (%)

100

Керівник підприємства власника:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон керівника

-

 

Контактна особа по інвестиційному проекту:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної держаної адміністрації Некраш Алла Дмитрівна,

тел. 048-44-3-23-31

Можливе використання ділянки

Забезпечення питною водою місцевого населення

Право користування

Постійне

Загальна площа

-

Особливості розташування

Даний водогін забезпечить питною водою населення м. Татарбунари, с. Глибоке, с. Бовисівка, с. Баштанівка

Наявність комунікацій

В населених пунктах наявні водопровідні мережі

Електрофікація, газифікація, вода та водовідведення

Потрібно завершити будівництво І черги Татарбунарського групового водогону

Транспортні шляхи

В наявності

Спосіб залучення інвестицій

Виділення коштів з державного та місцевих  бюджетів


 

АНКЕТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ,

який може реалізуватися на території Татарбунарського району

 

Назва інвестиційного проекту

Будівництво ІІ черги Татарбунарського групового водогону

Власник ділянки

Ограни місцевого самоврядування, держава

Реквізити власника:

поштова адреса

телефон

-

Форма власності

Державна

Частка державної власності (%)

100

Керівник підприємства власника:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон керівника

-

 

Контактна особа по інвестиційному проекту:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної держаної адміністрації Некраш Алла Дмитрівна,

тел. 048-44-3-23-31

Можливе використання ділянки

Забезпечення питною водою місцевого населення

Право користування

Постійне

Загальна площа

-

Особливості розташування

Даний водогін забезпечить питною водою населення сіл Трапівка, Новоселиця, Зарічне, Приморське, Лиман.

Наявність комунікацій

В населених пунктах наявні водопровідні мережі

Електрофікація, газифікація, вода та водовідведення

Є можливість підключення до електропостачання

Транспортні шляхи

В наявності

Спосіб залучення інвестицій

Виділення коштів з державного та місцевих  бюджетів


 

АНКЕТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ,

який може реалізуватися на території Татарбунарського району

 

Назва інвестиційного проекту

Будівництво повно циклового дитячого оздоровчого закладу на базі КП ДОЗ «Зорька»

Власник ділянки

Татарбунарська районна рада

Реквізити власника:

поштова адреса

телефон

- м. Татарбунари, вул. Горького, 1

04844-3-19-69

Форма власності

Комунальна

Частка державної власності (%)

0

Керівник підприємства власника:

      -посада

     - прізвище, ім'я, по-батькові

     - телефон керівника

Голова Татарбунарської районної ради

Донкоглов Віктор Георгійович

04844-3-19-69

 

Контактна особа по інвестиційному проекту:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної держаної адміністрації Некраш Алла Дмитрівна,

тел. 048-44-3-23-31

Можливе використання ділянки

Будівництво нових повно циклових оздоровчих корпусів

Право користування

Постійне

Загальна площа

 

Особливості розташування

КП ДОЗ «Зорька» розташований на рекреаційній зоні Расєйка. Має особистий пляж. В радіусі 100 км відсутні промислові підприємства.

Наявність комунікацій

В наявності

Електрофікація, газифікація, вода та водовідведення

КП «Зорька» під’єднана до мережі електропостачання

Транспортні шляхи

Автомобільна дорога загального користування місцевого значення С162405

Спосіб залучення інвестицій

Виділення коштів з державного та місцевих  бюджетів, міжнародні інвестиції, гранти тощо

 

 

 

 

АНКЕТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ,

який може реалізуватися на території Татарбунарського району

 

Назва інвестиційного проекту

Реконструкція АС Татарбунари

Власник ділянки

ТОВ «Тека»

Реквізити власника:

поштова адреса

телефон

 

Форма власності

Приватна

Частка державної власності (%)

0

Керівник підприємства власника:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон керівника

Директор з розвитку бізнесу

Сардарян  Віталій Станіславович

068-99-109-08

Контактна особа по інвестиційному проекту:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон

Директор з розвитку бізнесу

Сардарян  Віталій Станіславович

068-99-109-08

Можливе використання ділянки

Надання послуг автостанції

Право користування

Оренда на 49 років

Загальна площа

0,48 га

Особливості розташування

Автостанція розташована на 143 км автомобільної дороги загального користування державного значення М-15. Щоденно через АС проходить 70 міжміських маршрутів та близько 2000 пасажирів.

Наявність комунікацій

Об’єкт підключений до електричної мережі

Електрофікація, газифікація, вода та водовідведення

Є можливість підключення до водопроводу

Транспортні шляхи

Автомобільна дорога загального користування державного значення М-15

Спосіб залучення інвестицій

Власні або залучені (позика, кредит, інше) кошти


АНКЕТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ,

який може реалізуватися на території Татарбунарського району

 

Назва інвестиційного проекту

Роздамбування озера Сасик

Власник ділянки

Лиманська сільська рада

Реквізити власника:

поштова адреса

телефон

Татарбунарський район, с. Лиман, вул. Леніна, 47а

Форма власності

Державна

Частка державної власності (%)

100

Керівник підприємства власника:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон керівника

Лиманський сільський голова

Кометіані Леся Миколаївна

048-44-3-10-59

Контактна особа по інвестиційному проекту:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної держаної адміністрації Некраш Алла Дмитрівна,

тел. 048-44-3-23-31

Можливе використання ділянки

Будівництво яхт-клубу, лікувально-оздоровчих комплексів, готелів, тощо

Право користування

Оренда земельної ділянки

Загальна площа

20 га

Особливості розташування

Дана земельна ділянка розташована на піщаній косі між Чорним морем та озером Сасик. Ширина піщаної коси від 100-500 м.

Наявність комунікацій

Електрична мережа потужністю 35 кВт.

Електрофікація, газифікація, вода та водовідведення

Є можливість підключення до електричної мережі

Транспортні шляхи

Автомобільна дорога загального користування місцевого  значення С162405

Спосіб залучення інвестицій

Залучення коштів з бюджетів всіх рівнів, приватних, міжнародних інвеститорів, грантові кошти та інше.


АНКЕТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ,

який може реалізуватися на території Татарбунарського району

 

Назва інвестиційного проекту

Будівництво об’єкту альтернативної енергетики

Власник ділянки

Глибоківська сільська рада

Реквізити власника:

поштова адреса

телефон

68113, с. Глибоке Татарбунарський район Одеська область, т.04844-91-2-45

Форма власності

Державна

Частка державної власності (%)

100

Керівник підприємства власника:

 

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон керівника

Сільський голова

Нямцу Валентина Володимирівна

т. моб. 0975462395

Контактна особа по інвестиційному проекту:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон

Директор ТОВ «Глибоке Солар 1»

 Кравченко Юрій Юрійович

тел..048-780-20-86

Можливе використання ділянки

Розміщення об’єкту альтернативної енергетики з використанням Сонячної енергії

Право користування

Довгострокова оренда

Загальна площа

4га

Особливості розташування

За межами села

Наявність комунікацій

-

Електрофікація, газифікація, вода та водовідведення

20метрів до електричної мережі потужністю 35 кВт.

Транспортні шляхи

Автомобільна дорога загального користування місцевого значення С162423 проходить вздовж ділянки,

15 км до автомобільної дороги загального користування державного значення М-15

Спосіб залучення інвестицій

Залучення коштів з бюджетів всіх рівнів, приватних, міжнародних інвеститорів, грантові кошти та інше.


АНКЕТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ,

який може реалізуватися на території Татарбунарського району

 

Назва інвестиційного проекту

Будівництво кемпінг - стоянки на території НПП «Тузловські лимани»

Власник ділянки

НПП «Тузловські лимани»

Реквізити власника:

поштова адреса

телефон

68100, м. Татарбунари, вул. Папаніна 

Форма власності

Державна

Частка державної власності (%)

100

Керівник підприємства власника:

Русєв Іван Трифонович

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон керівника

В.о. директора НПП «Тузловські лимани»

Русєв І.Т.

 

Контактна особа по інвестиційному проекту:

посада

прізвище, ім'я, по-батькові

телефон

В.о. директора НПП «Тузловські лимани»

Русєв І.Т.

 

Можливе використання ділянки

Розміщення кемпінг - стоянки для туристів

Право користування

Оренда

Загальна площа

-

Особливості розташування

За межами населених пунктів

Наявність комунікацій

Є можливість підключення до електричної мережі

Електрофікація, газифікація, вода та водовідведення

Є можливість підключення до електричної мережі

Транспортні шляхи

В наявності

Спосіб залучення інвестицій

Залучення коштів з бюджетів всіх рівнів, приватних, міжнародних інвеститорів, грантові кошти та інше.