14.03.2019

Список кандидатів до складу громадської ради при Татарбунарській районній державній адміністрації на 2019-2021 роки

Список  кандидатів  до складу громадської ради при Татарбунарській районній державній адміністрації на 2019-2021 роки

 

Список  кандидатів  до складу громадської ради  при Татарбунарській районній державній адміністрації на 2019-2021 роки, які братимуть участь  в  установчих  зборах 21 березня 2019 року о 15.00 годині в залі засідань районної державної адміністрації.

 

1.  Арсеній Жанна Володимирівна – представник  Татарбунарського районного комітету профспілок працівників агропромислового комплексу України.



2.  Бабіченко Юрій Григорович – представник ГО Татарбунарського районного товариства мисливців та рибалок.




3. Бобіченко В’ячеслав Григорович – представник  первинної профспілкової організації комунального закладу «Татарбунарська центральна районна лікарня»



4.  Бондаренко Сергій Спиридонович – представник ГО «Козацької варти –Татарбунари».                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                

5.  Бондаренко Тамара Василівна – представник Татарбунарського добровільного товариства  інвалідів «Мрія». 

  



        6.   Бондарюк Володимир Вікторович – представник Татарбунарської районної Благодійної Організації «Благодійний Фонд «Єдина Нація»».





          7.  Вовченко Світлана Олексіївна – представник  благодійного фонду «Мати, дитина та інваліди»





8. Климовець Вікторія Віталіївна – представник  благодійної організації «Благодійний фонд «Охорона здоров’я. Бесарабія». 





9. Кравчук Валентина Іванівна –  представник благодійної організації «Благодійний фонд «Червона калина. Жінки-інваліди». 




10. Краснянська Валентина Петрівна – представник Татарбунарської районної організації  профспілки працівників державних установ.



11.  Негой Марія Григорівна – представник Татарбунарської районної організації ветеранів України.








12. Рибін  Петро Анатолійович – представник   Татарбунарської міської організації мовно-культурного товариства «Джерело» Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.



          13. Пислар Надія Михайлівна – представник  благодійного фонду «Районна організація інвалідів Татарбунарського району «Милосердя».



14.  Попов Михайло Пилипович – представник  ГО «Всеукраїнське об’єднання «Заступ (ЗА СОЦІАЛЬНУ ТРУДОВУ УКРАЇНСЬКУ ПЕРСПЕКТИВУ».



15. Усатенко Володимир Іванович – представник Татарбунарської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.