Зворотній зв’язок

Шановні громадяни, до Вашої уваги поштова адреса та адреса електронної пошти Татарбунарської районної державної адміністрації:

 

Телефон (факс): (048-44) 3-23-31

Поштова адреса: Татарбунарська районна державна адміністрація 68100, Одеська область м. Татарбунари, вул. Горького, 1.

Електронна пошта: tatarbunari_rda@odessa.gov.ua

 

Роз'яснення щодо звернень, які громадяни надсилають електронною поштою: 

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 68100, Одеська область, м. Татарбунари, вул. Горького, 1 (або подати його через приймальню адміністрації), оскільки Закон України «Про звернення громадян» не передбачає розгляд звернень, надісланих електронною поштою. 

Відповідно до статті 5 цього Закону, у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Мусимо попередити, що Ваш лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо відповідної реєстрації та надання відповіді протягом 30 діб. Інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді, може бути взята до відома представниками влади. (посилання – офіційне інтернет – представництво Президента України Петра Порошенка http://www.president.gov.ua/content/roz_zvern.html)

Запитання та відповіді
Статистичні звіти та аналітичні довідки
Телефон довіри

У Татарбунарській районній державній адміністрації

на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

 працює «телефон довіри» за номером 

(048-44) 3-17-42 

Дні роботи – понеділок - п’ятниця,

 з 14.00 до 16.00