11.07.2018

     10 липня 2018 року в залі засідання районної державної адміністрації відбулася апаратна нарада під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Татарбунарської районної державної адміністрації Стеценка В.Д., присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, територіальних підрозділів ЦОВВ.
       Під час наради були розглянуті наступні питання:
      1.Про підсумки перевірки дотримання вимог законодавства по зверненням громадян та організації роботи із зверненнями громадян за I квартал 2018 року у виконкомі Татарбунарської міської ради. Інформує: Івкіна Наталя Кирилівна – начальник відділу діловодства та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації.
      2. Звіт голови виконкому Татарбунарської міської ради перед головою районної державної адміністрації щодо дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 та інших законодавчо - нормативних актів по зверненням громадян за I квартал 2018 та про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом міської ради. Інформує: Глущенко Андрій Петрович – голова виконкому Татарбунарської міської ради.
    3.Про виконання плану роботи Татарбунарської районної державної адміністрації за II квартал 2018 року та план роботи на III квартал 2018 року. Інформує: Болотенко Олена Анатоліївна – провідний консультант сектору організаційної роботи та інформаційної політики апарату районної державної адміністрації, яка акцентувала свою увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату на тому, що до 1 числа щомісяця повинні надаватись змістовні доповіді про основні завдання.

      В порядку контролю розглянуті питання: 
    1. Про стан виконавської дисципліни у роботі з контрольними документами та зверненнями громадян в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади.
      2. Про роботу структурних підрозділів, установ та служб району на поточному тижні.
     По закінченню наради Стеценко В.Д. надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів, наголосив на обов’язковому їх виконанні.