13.02.2020

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

 

Вшанування в Україні учасників бойових дій на території  інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

В цих кривавих війнах самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь афганської війни, що принесла нам численні трагедії та біль утрат.

Ми завжди будемо пам’ятати  про кожного нашого загиблого співвітчизника. Дякую усім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління.

Бажаю міцного здоров’я і мирного неба. Впевненості за долю своїх рідних і держави, мужності і мудрості здолати усі життєві перешкоди,  здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України!

 

         З повагою,

 голова Татарбунарської районної

 державної адміністрації                                                            А.Чечило