20.11.2020

21 листопада день Гідності та Свободи

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.
Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.
Також, ми не маємо права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємося героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.
Ми усі разом своїми справами повинні утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.
Так, сьогодні з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та вшанування пам’яті учасників національно – визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та мужньо боронив рідну землю представниками Татарбунарської райдержадміністрації, Татарбунарської районної ради та Татарбунарської міської ради покладено квіти до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожних домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!
Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!