25.03.2020

24 березня 2020 року відбулася селекторна нарада

24 березня 2020 року відбулася селекторна нарада під головуванням заступника голови Одеської обласної адміністрації В.Свічинського за участю Рокунець-Сорочан О.М. – в.о.директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Готко С.М. – директора Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, Орехова А.В. – начальника управління транспортно-комунікаційної інфраструктури обласної державної адміністрації.
У селекторній нараді від Татарбунарського району взяли участь т.в.о. заступника голови районної державної адміністрації Г. Чебан, представники відповідних територіальних оганів та структурних підрозділів райдержадміністрації.


На нараді розглядалось питання:
- про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.02.2020 №97/од-2020 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом СОVID-19» та рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації.
Доповідачі окреслили коло питань, які потребують термінового вирішення для запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області коронавірусу СОVID-19.
Учасники селекторної наради долучилися до обговорення відповідних питань.