14.02.2020

Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено рейд

Службою у справах дітей райдержадміністрації 13 лютого 2020 року проведено рейд в села Жовтий Яр та Дивізія. Проінспектовано 7 родин, в яких виховується 12 дітей, що перебувають на обліку у службі у справах дітей райдержадміністрації – дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах та усиновлених дітей.

Складено відповідні акти обстеження житлово-побутових умов проживання. Перевірено наявність дров та вугілля в родинах, санітарний стан помешкань, запаси продуктів харчування. З батьками та законними представниками дітей проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо збереження життя та здоров’я дітей, дотримання правил протипожежної безпеки та попереджено про персональну відповідальність за життя та здоров’я дітей, про неприпустимість залишення малолітніх дітей без нагляду дорослих.
З дітьми проведено профілактичну роботу щодо недопущення вчинення протиправних дій, вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, неприпустимості перебування у нічний час на вулиці чи в розважальних закладах без супроводу дорослих.

 
В Дивізійській та Жовтоярській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено перевірку виховної роботи з учнями, надана методична допомога у вигляді буклетів та відеолекторіїв на правову тематику.


Педагогічний колектив Жовтоярської ЗОШ ознайомлено з існуючими в Україні сімейними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та з порядком створення, діяльності сім’ї патронатного вихователя - нової послуги підтримки сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, яка з 2019 року успішно запроваджена в Татарбунарському районі.

Інформує: Служба у справах дітей РДА