13.10.2020

Сьогодні до меморіалу захисникам, які поклали життя за Україну покладено квіти з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва

 

Сьогодні, на передодні свята Дня захисника України та Дня Українського козацтва, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Куделя та голова районної ради Віктор Донкоглов поклали квіти до меморіалу захисникам, які поклали життя за Україну.


Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.
День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.
Так, з нагоди свята спільними грамотами Татарбунарської райдержадміністрації та Татарбунарської районної ради нагороджено:
- за самовіддане служіння українському народові, заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі та відданість військовій службі, сумлінне виконання службово - бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня захисника України: Вакаренко Вадим Олегович, Грінівецький Юрій Миколайович, Каліненко Сергій Олексійович, Кожухаренко Олександр Петрович, Станімак Олександр Васильович, Фаріфонов Владислав Ігоревич, Чаплій Тимофій Іванович, Чуйко Олег Вікторович, Чуприна Микола Васильович.
- за самовіддане служіння українському народові, заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі та відданість військовій службі та з нагоди Дня захисника України: Іщенко Сергій Григорович
- на вшанування ратних і трудових заслуг, за вагомий особистий внесок у розбудову ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та активну громадьку діяльність: Зінченко Ілля Володимирович
Миру, добра та любові всім нам!
Слава Україні! Слава захисникам України!