14.09.2018

Альтернатива зайнятості – служба у Збройних силах України

В рамках співпраці Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з Татарбунарським районним військовим комісаріатом та з метою інформування громадян щодо умов проходження військової служби за контактом у Збройних Силах України, 12 вересня проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та учнів випускних курсів ДНЗ «Татарбунарське ПТАУ» .

Фахівець центру зайнятості Олена Байбузенко ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості, та розповіла що служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці.

Заступник військового комісара Татарбунарського районного військового комісаріату старший лейтенант Плачков Андрій докладно розповів присутнім про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового та сержантського складу.

Слухачі мали змогу переглянути інформаційні відеоролики та отримати фахові відповіді на запитання, зокрема щодо умов укладання контракту та проходження служби у ЗСУ.