05.12.2018

Апаратна нарада 04.12.2018 р.4 грудня 2018 року в Татарбунарській РДА під головуванням Пітака Руслана Івановича, голови райдержадміністрації, та за участю т.в.о. першого заступника голови Некраш Алли Дмитрівни та т.в.о. заступника голови Чебана Геннадія Анатолійовича, відбулася апаратна нарада. Основним питанням наради стало виконання районного бюджету. Павліківська Н.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації, повідомила про виконання по надходженню податків і видатках, також озвучила перелік закупівель та ремонтних робіт, профінансованих з районного, обласного та державного бюджетів.

Кобилянська О.Ф., головний спеціаліст відділу освіту, повідомила про ситуацію з захворюваністю ГРВІ в дитячих садках району. Садочки відвідує 1231 дитина, з них 217 хворіють, що є дуже високим показником. Ситуація в школах не така серйозна, на ГРВІ хворіють 6% учнів.

Євчєв О.М. повідомив присутніх, що на території Татарбунарського району пройдуть планові військові навчання, які не пов’язані з введенням воєнного стану та закликав усіх зберігати спокій.