08.02.2019

Апаратна нарада 07.02.20197 лютого 2019 року в Татарбунарській райдержадміністрації пройшла апаратна нарада під головуванням т.в.о. першого заступника голови Алли Дмитрівни Некраш та за участю т.в.о. заступника голови Геннадія Анатолійовича Чебана.


Начальник відділу діловодства та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Івкіна Наталя Кирилівна доповіла про підсумки перевірки дотримання вимог законодавства по зверненням громадян за ІІ півріччя 2018 року у виконкомі Баштанівської сільради.


Відразу після неї виступив голова Баштанівської сільради Чебанюк Сергій Іванович та пояснив присутнім теперішню ситуацію в громаді та як вирішувалися поточні проблемні ситуації. Голова виконкому відзвітував про дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів по зверненням громадян за ІІ півріччя 2018 року, а також надав вичерпний і детальний звіт про роботу виконавчого комітету Баштанівської сільради.


Завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Поджарова Тетяна Олександрівна повідомила присутніх про зміни в українському законодавстві та коротко пояснила їх значення.


Арапу Іван Якович, в.о. головного лікаря КЗ «Татарбунарська ЦРЛ», повідомив про ситуацію по захворюваності на кір в місті Татарбунари і сказав, що хвороба поширена в межах однієї родини, де захворіло 5 людей, четверо дітей і мати. Вся родина не була вакцинована, в сім’ї ще лишається 5 не інфікованих кором дітей.


Військовий комісар Нестеров Сергій Віталійович оголосив про зміну назви військового комісаріату, який тепер називається Татарбунарський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.


В порядку інформування виступив Євчев Омелян Михайлович, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації, та наголосив на важливості і необхідності своєчасної подачі декларацій за 2018 рік, та повідомив про серйозність наслідків, які може мати безвідповідальне відношення до заповнення декларацій. Спікер нагадав про основні труднощі та помилки під час декларування та закликав вжити заходів щодо попередження порушень, а саме, перевірити актуальність адреси електронної пошти, перевірити термін придатності ключа ЄЦП, а також не забути про декларування тим, хто знаходиться в декретній відпустці, та тим, хто звільнився менше року назад. Детальну інструкцію можна знайти на сайті НАЗК.