07.06.2018

Бібліотека без бар’єрів Поет на всі часи

Нарешті прийшло таке довгоочікуване і  ще, навіть, не дуже спекотне літо! Татарбунарські районні бібліотеки розпочинають  роботу на літньому  бібліомайданчику «Бібліотек@  без бар’єрів!», який є перспективним простором для креативності, винахідливості та мрійництва. І це неповний перелік всього того, що можна не лише побачити, але й випробувати. Для кого ж діє цей майданчик? Відповідь проста: для всіх, хто прагне відпочивати з журналом, газетою або ж книжкою. Для цього неважливі вік, стать, соціальний статус, професія або освіта.  Враховуючи виклики сьогодення, бібліотека намагається використовувати у своїй діяльності сучасні й різноманітні форми роботи, які, завдяки актуальному змісту, творчому підходу здатні привертати до себе увагу населення району, а також залучати нових відвідувачів. 

  6 червня бібліотекарі організували  перший  бібліомайданчик до дня народження видатного поета, прозаїка, драматурга Пушкіна О. С., який у далекому 1821 році відвідав наше містечко.  Користувачі  та перехожі з цікавістю переглядали  тематичну виставку  «Поет на всі часи»,  на  якій представлені книги та періодичні видання із фондів районних бібліотек. Бібліотекарі пропонували перехожим інформаційні листки з біографією поета та  декламувати  його вірші, які вони знають напам’ять  або ж зачитати з книжок. Діти мали змогу намалювати героїв з казок Пушкіна О.С. та відгадати загадки.

Тож запрошуємо всіх серед буденної рутини виділити час і зазирнути до «читальної зали просто неба», яка працюватиме влітку кожної середи з 10.00 до 12.00 години.