04.06.2018

Бібліотека за здоровий спосіб життя!

     Щороку 31 травня відзначається Всесвітній День боротьби з тютюнопалінням. Цей день є ще однією нагодою для усвідомлення небезпеки, яку несе здоров᾿ю суспільства тютюнопаління, допомоги людям, які бажають позбутися цієї шкідливої звички та пересторога для тих, хто ще не пробував курити. Позбутися шкідливої звички непросто. На щастя, є чимало випробуваних способів кинути палити і почати здоровий спосіб життя.
     В рамках відзначення Дня боротьби з тютюнопалінням працівники Татарбунарської центральної районної бібліотеки мешканцям міста роздали інформаційні листівки з інформацією про шкідливість паління, під час бесіди намагалися переконати прожити хоча б цей день без куріння, а потім попрощатися з цією звичкою назавжди та вести здоровий спосіб життя.
     В читальному залі до уваги користувачів бібліотеки оформлено виставку «Життя - це мить, зумій його прожити», на якій представлені книжки та матеріали спрямовані проти тютюнопаління.
     Куріння — страшне лихо, яке підриває здоров’я і скорочує життя мільйонам людей. Здоров’я та довголіття кожного — в його власних руках.