09.11.2018

День спільних дій.

В рамках виконання Угоди про співпрацю днями фахівець з питань зайнятості Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олена Байбузенко прийняла участь у зустрічі з умовно засудженими у Татарбунарському РС філії ДУ «Центр пробації»

«Всі послуги служби зайнятості спрямовані на працевлаштування кожної особи, яка хоче працювати, але активність самої людини – головне у процесі працевлаштування» - зазначила фахівець філії.
Під час зустрічі присутні ознайомились з переліком послуг, які надає служба зайнятості. Окремо привернуто увагу до можливості отримання робітничої професії у ДНЗ «ОЦПТО ДСЗ» з подальшим працевлаштуванням. До зустрічі долучилась спеціаліст Татарбунарського РЦСССДМ Аліна Голобородько, яка розповіла про соціальний супровід осіб, які опинились у скрутних життєвих обставинах.

Учасники заходу виявили зацікавленість інформаією, задавали багато запитань, зокрема і щодо реєстрації в центрі зайнятості, можливості працевлаштування, можливість навчання та підвищення кваліфікації.
«Засуджені до покарань люди опиняються на роздоріжжі. Їм важко зорієнтуватися у житті і почати активно діяти у напрямку працевлаштування. Тому, така сервісна установа, як служба зайнятості – це надійний помічник у вирішенні питань зайнятості», - наголосила начальник сектору Алла Мукієнко.