14.09.2018

КЗ "Татарбунарський НВК "Школа-гімназія" інформує!


З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в Татарбунарському НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. - гімназія» пройшли спортивні змагання для учнів 3- 4 кл., 5-11-х класів. Розпочався день спорту з проведення аероденсу, який провели Лукіна Ольга Миколаївна, керівник студії «Fresh» та Кузнєцова Людмила Іванівна, вчитель хореографії. Класні керівники 3-4 класів провели змагання, а саме підтягування на перекладині та вправи на скакалці.

Вчителі фізичної культури Федоров Сергій Порфирійович та Друмов Євген Миколайович організували та провели спортивні змагання, а саме «перетягування канату», «армреслінг», «підтягування на перекладині» для учнів 5-11-х класів. Боротьба була досить напруженою. Палкими оплесками учасників підтримували вболівальники. Перше місце у змаганнях «перетягуванні канату» посіла команда 10-Б классу (кл.кер. Стоянова Н.М.).

Вітаємо команду з перемогою! Переможцем з армреслінгу серед хлопців став Коваль Максим, учень 11-А класу, серед дівчат Данильченко Є лизавета, учениця 8-Б класу. У «підтягуванні на перекладині» переможцем став Танасогло Станіслав, учень 10-В класу. Дякуємо вболівальникам, бажаємо нових досягнень у спорті та навчанні.