24.12.2020

«Людина починається з добра і добром освячується»!

Служба у справах дітей Татарбунарської районної державної адміністрації висловлює щиру подяку небайдужим ЛЮДЯМ, які прийняли участь у благодійній акції «Подаруй дитині диво!» та знайшли можливість привітати дітей що проживають в родинах, які перебувають в складних життєвих обставинах з Днем Святого Миколая!
Федоров Олександр, Боднар Олена, Максименко Наталя, Христина Робу, Гурінова Ольга, Грибачова Ірина, Михайленко Тетяна, Платонова Поліна разом з «ODRI MODELS MANAGEMENT», – висловлюємо Вам щиру вдячність і сердечну подяку за надання матеріальної допомоги! Приємно знати, що в нашій країні є люди, яким небайдужа доля незахищеніших верств нашого суспільства – наших дітей! Завдяки Вам на дитячих обличях сяяли усмішки та радість, кожна дитина відчула, що Святий Миколай про неї не забув, приніс їй подарунки! У серцях дітей ще довго пануватиме радість та віра в чудеса.
Нехай ваша душа багатіє добрими справами, а зовнішність розквітає і сяє, як і ваші вчинки. Бажаємо щоб на вашому шляху зустрічалися люди, гідні вашої людяності, такі ж щирі і надійні як Ви!
«Честь», «Милосердя», «Доброта» в усі віки людство сповідувало саме ці принципи. Ми дуже цінуємо вашу увагу і небайдужість до дітей, які цього потребують. Низький Вам уклін та щире спасибі за те, що подарували нашим дітям можливість відчути себе повноцінними і потрібними!
Інформує: Служба у справах дітей РДА