29.07.2020

Нарада з головами міської та сільських виконкомів та ОТГ району

У Татарбунарській райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Олександра Куделі відбулася нарада з головами міської та сільських виконкомів та ОТГ району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалося питання про хід виконання призову Весна 2020.
З даного питання доповідав військовий комісар Татарбунарського районну Сергій Нестеров.
Також, у ході інформування начальник відділу – державний реєстратор відділу надання адміністративних послуг та інформаційної діяльності райдержадміністрації Лілія Воробйова повідомила присутнім для подальшого поширення інформації серед населення району, про те що Міністерство Юстиції України запускає новий Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. У зв’язку з цим з 07 по 16 серпня 2020 року дані будуть переноситись з старого реєстру до нового і доступ реєстратру ЄДР протягом цього часу буде відсутнім.
Документи на реєстрацію не прийматимуться з 00 годин 05 серпня, а документи, подані до цього часу повинні бути опрацьовані до 18 години 07 серпня.
По завершенню наради Олександр Куделя подякув присутнім за плідну та конструктивну роботу та звернув увагу голів сільських рад району на дотриманні належної виконавської дисципліни.