19.05.2020

Оn-line інформування.

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 служба зайнятості надає послуги з використанням засобів дистанційної комунікації. Тож і фахівці Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості не відстають від часу та застосовують нові підходи до надання індивідуальних та групових послуг в режимі онлайн, який набуває особливої актуальності в період карантину. Так, 15.05.2020 року, відбувся інформаційний вебінар на тему: «Нові виклики - нові можливості при пошуку роботи» за допомогою мобільного додатку Viber.
Безробітні, котрі долучились до вебінару, ознайомилися з роботою сайту державної служби зайнятості, можливостями електронного кабінету шукача роботи, освітнім порталом ДСЗ.

Олена Байбузенко, фахівець з профорієнтації, наголосила, що карантин - найкращий час, щоб безкоштовно опанувати додаткові знання та презентувала слухачам освітній серіал "Сучасні джерела пошуку роботи" на платформі ДІЯ. Також не оминула і соціальну мережу facebook. Фахівець зосередила увагу учасників на інформативності сторінки Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Порекомендувала вподобати сторінку для того щоб бути завжди в курсі новин у сфері зайнятості не лише району, а і всієї області.