14.01.2020

Сьогодні, 14 січня 2020 року, вихованці та керівники гуртків Татарбунарського будинку дитячої і юнацької творчості привітали працівників райдержадміністрації з щедрівкою

Три головні зимові свята приходять разом у кожен дім – чи не найбажаніші для кожного українця, адже саме вони приводять до оселі веселу коляду, що дарує щастя на цілий рік.

Обов’язковим атрибутом різдвяних свят є щедрівки. Без щедрівок, якими величають на Щедрий вечір, важко уявити увесь цикл українських новорічно-різдвяних свят.

От і сьогодні, 14 січня 2020 року, вихованці та керівники гуртків Татарбунарського будинку дитячої і юнацької творчості підтримали гарну українську традицію завітавши до Татарбунарської районної державної адміністрації щедрувати. Одягнені у вишиванки та костюми різдвяних героїв – Меланки, Василя, Кози, Лікаря, Чорта, Цигана та Циганки, вітали працівників районної державної адміністрації зі святом, щедрували та посипали їх пшеницею, щоб рік був щедрим на здоров’я, добро та достаток.

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови районної державної адміністрації Геннадій Чебан подякував за привітання, вручив дітям подарунки та побажав щедрувальникам міцного здоров'я, щастя, втілення у життя всіх мрій.