05.10.2020

ПРО РОБОТУ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ У ВЕРЕСНІ 2020 РОКУ

У вересні 2020 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації нараховано державних допомог та компенсацій 2483 одержувачам, які профінансовані у повному обсязі на суму 5 316,7 тис.грн. Заборгованість на кінець звітного періоду відсутня.

У вересні поточного року за рахунок коштів, які виділені із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 отримали допомогу на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку 18 фізичних осіб - підприємців, які не отримали зазначений вид допомоги у серпні поточного року на загальну  суму 62,2 тис.грн.

Призначено у вересні поточного року житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу на загальну суму 294,4 тис.грн. Житлова субсидія профінансована у повному обсязі. Заборгованість на кінець звітного періоду відсутня.

Протягом вересня 2020 року призначено пільг на оплату житлово-комунальних послуг 1673 громадянам у грошовій формі на суму 114,3 тис.грн., на придбання твердого палива та скрапленого газу 116 пільговикам на суму 209,4 тис.грн.

Особам з інвалідністю у вересні поточного року видано 9 направлень для виготовлення протезно-ортопедичних виробів та технічних засобів реабілітації, забезпечено протезно-ортопедичними виробами та технічними засобами реабілітації 5 осіб з інвалідністю на загальну суму 25,8 тис.грн.

Дві дитини з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу у вересні 2020 року отримали реабілітаційні послуги в ТОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна» на загальну суму 49,1 тис.грн.

 

Інформує управління соціального захисту населення районної державної адміністрації