07.02.2019

Рада регіонального розвитку. Рибальське

6 лютого 2019 року в селі Рибальське під головуванням очільника Татарбунарської райдержадміністрації Руслана Івановича Пітака пройшло чергове засідання районної Ради регіонального розвитку. В засіданні також взяли участь голова районної ради Донкоглов Віктор Георгійович, депутат районної ради Вторенко Ігор Семенович, голова сільради Гапанчук Олександра Федорівна, представники сільради та громади села, вчителі, підприємці, фермери.
Руслан Іванович розказав жителям Рибальського про план розвитку Татарбунарського району, який він готує для презентації в Одесі та Києві та запропонував громаді брати активну участь у його створені, написавши голові сільради основні проблеми села. «Сьогодні у нас вже останній, завершальний виїзд по всім населеним пунктам, які є, по всьому Татарбунарському району. Ми відвідали школи, садочки, амбулаторії. У нас тяжко, але не настільки сумно, як здається.» Голова РДА акцентував увагу присутніх на такі давні і актуальні проблеми як дороги, воду, землю, також обговорили питання туризму, медицини і інфраструктури. Руслан Іванович нагадав, що децентралізація є найкращим і найдієвішим варіантом вирішення нагальних проблем, особливо коли питання людей почали торкатися розподілення землі. Також люди озвучували проблеми пов’язані з місцями для випасу худоби, земельними паями, засипаною прорвою, НПП «Тузловські Лимани», розмежуванням ділянок і порядністю кожного власника. Незважаючи на те, що більшість питань знаходиться поза межею повноважень голови адміністрації, Руслан Іванович пояснив куди краще звернутися, і що краще зробити.
Голова сільради Олександра Федорівна відзвітувала за виконану роботу і витрачені кошти.
Засідання Ради регіонального розвитку в селі Рибальське пройшло успішно, оскільки людям справді не вистачало можливості поговорити про свої проблеми і разом шукати варіанти вирішення, і саме сьогодні така можливість у них нарешті з’явилася.