10.04.2019

Районний фестиваль дружин юних пожежників

 

Більше фото за посиланням

Відповідно до плану районних масових заходів з учнями закладів загальної середньої освіти Татарбунарського району, з метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, набуття навичок діяти індивідуально та колективно в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, розвитку руху дружин юних пожежних, виявлення творчих здібностей учнівської молоді 9 квітня 2019 року на центральній площі міста Татарбунари відбувся районний етап фестивалю-конкурсу дружин юних пожежних.

У фестивалі взяло участь 13 команд закладів загальної середньої освіти району. Учасники фестивалю демонстрували, розповідали, співали про те, яка важлива професія пожежника-рятувальника. Під час фестивалю учні випробовували себе у конкурсах: «Переправа», «Гриби, ягоди», «Рятувальна мотузка», «Орієнтування на місцевості», «Медичний» та «Влучний ствольщик». В цих змаганнях діти змогли зав’язати важкі, але такі потрібні у професії рятувальника вузли, розібратися де їстівні та отруйні ягоди, гриби. Але найцікавішим, для усіх учасників фестивалю, виявився конкурс «Влучний ствольщик». За допомогою кваліфікованих працівників пожежної служби, школярі повинні були влучно направити ствол з напором води у мішень, яка знаходилася на 50 м від лінії старту та збити її.

Усі команди були нагороджені грамотами відділу освіти, переможці та призери  - заохочувальними призами.

За рішенням журі І місце посіла команда «Вогонь сердець» КЗ «Струмківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», ІІ місце – команда «Торнадо» КЗ «Приморська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце посіла команда «Рятівник» КЗ «Жовтоярська ЗОШ І-ІІІ ст.».

 Фестиваль закінчився, але у серцях учасників залишився заряд енергії, бадьорості та любові. І найголовніше, що діти вкотре поповнили свій багаж знань правилами безпеки життєдіяльності. 

 

Інформує відділ освіти