14.03.2019

Рамка безперервного професійного розвитку вчителів

 

Більше фото за посиланням

 

12 березня 2019 року в КЗ «Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Татарбунарської районної ради Одеської області відбувся семінар-практикум за темою «Апробація Рамки безперервного професійного розвитку вчителів: з досвіду роботи».

Семінар відбувся в рамках спільного всеукраїнського експерименту Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні, учасниками якого є директор школи Тодорова Світлана Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Паладій Марія Георгіївна та вчитель англійської мови Тодорова Антоніна Сергіївна.

Світлана Іванівна радо привітала гостей закладу: заступників директорів і вчителів Одеської спеціалізованої школи № 69 з поглибленим вивченням англійської мови та Фонтанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія» Лиманської районної ради Одеської області.

Педагоги КЗ «Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.» продемонструвати шляхи реалізації Рамки безперервного професійного розвитку вчителів англійської мови та механізми визначення відповідності професійної діяльності вчителів дескрипторам кваліфікаційної категорії.

В рамках семінару вчитель англійської мови Тодорова Антоніна Сергіївна провела урок «Твоє здоров’я – у твоїх руках» в 7 класі. Гості семінару здійснили разом з вчителем евалюацію уроку.

На завершення – учасники семінару обговорили етапи реалізації  всеукраїнського  експерименту та прийняли відповідні рекомендації.

 

Інформує відділ освіти