09.09.2019

Рейди в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» на території Кочкуватської, Вишнівської та Рибальської сільських рад


Працівники служби у справах дітей Татарбунарської районної державної адміністрації спільно з представниками ювенальної превенції Татарбунарського відділення поліції АВП ГУНП в Одеській області та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,   спеціалістами сільських рад в рамках  Всеукраїнського  профілактичного заходу «Урок», 09 вересня 2019 року  провели рейди  на території  Кочкуватської, Вишнівської та Рибальської сільських рад. Під час рейду перевірили житлово-побутові умови проживання, утримання і виховання 22 дітей в сім’ях, які перебувають на обліку служби у правах дітей райдержадміністрації.

       В ході перевірки батькам роз’яснено їхні права та обов’язки щодо виховання дітей, забезпечення належних умов для їхнього проживання, навчання, фізичного та морального розвитку та попереджено про адміністративну, кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, складено відповідні акти.

      Батьків, які не належним чином виконують свої батьківські обов’язки притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення передбаченого ст. 184 КУпАП та попереджено про наслідки безвідповідального батьківства.

       В Рибальському НВК проведено правовий лекторій для дітей 8-11 класів (охоплено 32 дітей).

 

 

Т.в.о начальника служби у справах дітей                                      О.П.Данильченко