12.10.2018

Сьогодні, 10 жовтня, до центральної районної бібліотеки на бібліотечно–бібліографічні уроки завітали учні 10 – х класів Татарбунарського НВК «Школа – гімназія».

Більшість з них потрапили до нас вперше, тому зустріч було вирішено розпочати з екскурсії по книгозбірні, від якої учні отримали цікаву інформацію про роботу та функції кожного з відділів районної бібліотеки. А показати в нашій бібліотеці дійсно є що. По-перше, медіа – центр, де можна збиратися для навчання, творчості, дозвілля і спілкування; по-друге, затишна читальна зала, де можна попрацювати з додатковою літературою, написати та оформити реферати, доповіді, конспекти, зануритись в мережу ІНТЕРНЕТ; по-третє, відділ абонементу, де кожен користувач може взяти нову актуальну літературу на свій смак додому.
Після екскурсії ми запросили наших школярів в медіа центр, де провели з ними анкетування для вивчення читацьких інтересів, завдяки якому можна підібрати кожному читачеві індивідуальний список літератури.Ну, а «на десерт» хлопців та дівчат очікувала квест – гра, яка допомогла учням актуалізувати отриману на бібліотечному уроці інформацію.