10.09.2019

Селекторна нарада 10.09.19

10 вересня 2019 року в Татарбунарській райдержадміністрації проведена селекторна нарада Одеської обласної державної адміністрації в режимі відеоконференції під головуванням Свічинського Віталія Сергійовича, заступника голови Одеської ОДА.
З боку Татарбунарської РДА в нараді взяв участь т.в.о. заступника голови Чебан Геннадій Анатолійович, а також представники служби у справах дітей, центру соціальних служб, відділу освіти, ЦПМСД, відділу Національної поліції, місцевого підрозділу ДСНС.
Було розглянуто 7 питань, які стосуються збереження життя та здоров'я дітей в регіоні.
Під час наради обговорено питання організаційно-практичної роботи територіальних підрозділів ГУНП із забезпечення стабільної криміногенної ситуації в дитячому середовищі, недопущення скоєння дітьми та відносно них кримінальних і адміністративних правопорушень, про оперативну ситуацію щодо виникнення пожеж та профілактичні заходи щодо їх запобігання у житловому секторі, про забезпечення охорони дитинства та материнства, а також розглянуто стан профілактичної та виховної роботи в закладах освіти щодо попередження нещасних випадків та травмування дітей.
Віталій Сергійович наголосив на необхідності проводити регулярну превентивну та роз'яснювальну роботу і зважаючи на те, що ситуація стосовно безпеки дітей в області дещо погіршилася, обирати інші системи регулювання, викладаючись на повну, так як на кону найголовніше - життя та здоров'я дітей.