04.12.2018

Святковий захід з нагоди Дня людей з особливими потребами
3 грудня в Україні відмічають День людей з особливими потребами. Сьогодні, 4 грудня, в Будинку дитячої та юнацької творчості  пройшов святковий захід для особливих діточок району, організований Татарбунарською районною державною адміністрацією та районною радою. Святковий спектакль був веселим та інтерактивним. Діти із задоволенням брали участь у конкурсах та рухливих іграх, виготовляли новорічні іграшки та змагалися командами. Також усі присутні мали змогу переглянути малюнки дітей для конкурсу «Джерело надії» , які були представлені на стенді. Переможцям конкурсу були вручені грамоти та цінні подарунки.


Депутат Татарбунарської міської  ради Гажийський В.В. подякував організаторам за чудову програму та вручив дітям солодкі подарунки. Але на цьому сюрпризи не закінчилися, бо на дітей чекали також подарунки від управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Такі заходи мають бути невід’ємною частиною суспільного життя, бо вони не на словах, а на практиці показують, що діти з особливими потребами є повноправними членами суспільства і право на гідне життя, розвиток, навчання, участь у суспільному житті і спілкування є фундаментальним. Діти отримали масу задоволення та позитивних емоцій.