04.06.2018

    Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. Для 202 одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до обраних вузів.
  Серед гостей на урочистих лінійках у навчальних закладах побували представники райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти та громадськості. 
    Теплі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами привітали випускників учні та вчителі. Були цього дня і нагороди – подяки, грамоти, похвальні листи кращим із кращих. Обдаровані і талановиті діти, учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти. отримали стипендії районної державної адміністрації та районної ради у формі одноразової винагороди за високі досягнення у інтелектуальних, творчих конкурсах та спортивних змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Всього стипендіатів – 161. Крім того, троє одинадцятикласників Дивізійської школи - Рекс Юрій, Древаль Валерія, Модвал Ангеліна, отримають стипендію голови Одеської обласної ради.
     І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!