14.02.2020

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У день виведення радянських військ з Афганістану (15 лютого), згідно з Указом Президента України, щорічно відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З цієї нагоди  14 лютого в приміщені РБК за участю керівництва району та міста, воїнів-інтернаціоналістів, представників трудових колективів, ветеранських організацій та громадськості відбулися урочистості та концерт з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у ході бойових дій в різних країнах.

З вітальним словом та вшануванням виступили: голова районної ради В.Г.Донкоглов, міський голова А.П.Глущенко, керівник апарату райдержадміністрації А.Д.Некраш, голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Л.В.Вторенко.

 «Низько вклоняємося вам, шановні ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш безцінний подвиг. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь» - саме такими словами завершила свій виступ А.Д.Некраш та побажала усім мирного неба над головою.

Учасники бойових дій на території інших держав були нагороджені грамотами від районної державної адміністрації та районної ради.

Музичні твори сьогодні лунали на честь воїнів-інтернаціоналістів.

Опісля присутні вирушили до меморіального комплексу та вшанували загиблих у ході бойових дій, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника.