05.12.2018

В Одеській області на придбання житла дітям-сиротам розподілено 50 мільйонів гривень

Понад 50 мільйонів гривень державної субвенції розподілено на будівництво або придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це стало відомо під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації з головами РДА, міст та ОТГ.

«Це чудова можливість для того, аби забезпечити житлом дітей-сиріт та розвинути сімейні форми виховання. Цього року в Одеську область спрямовано найбільшу в країні субвенцію — обсягом майже 62 мільйона гривень. Наразі обласна комісія продовжує приймати, розглядати та погоджувати заявки. А завдання на місцях – сформувати їх та придбати ці об’єкти. Таким чином, до кінця грудня маємо розподілити ще 11,7 мільйонів гривень», — повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин. Він також звернувся до голів районів із дорученням пришвидшити роботу в цьому напрямку.

Зазначимо, станом на початок грудня комісія погодила придбання восьми об’єктів під дитячі будинки сімейного типу і 74 житлових об’єкти для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Майже сім мільйонів гривень із розподілених коштів спрямовується на будівництво малого групового будинку. Більше інформації — на офіційному порталі ОДА:

https://oda.odessa.gov.ua/news/v-odeskij-oblasti-na-pridbanna-zitla-ditam-sirotam-rozpodileno-50-miljoniv-griven?fbclid=IwAR2vdWcvbVyXH-5VPZpadreZYkB2AjrbCSJAQuI-WLMZA_rLMZzPlv39cNY