05.12.2018

В Одеській області створять центри допомоги постраждалим від насильства та торгівлі людьмиВ Одеській області планують створити три центри надання допомоги постраждалим від насильства і торгівлі людьми — на сході, півдні та центрі регіону. Про це стало відомо під час засідання круглого столу щодо впровадження в Одеській області національного механізму взаємодії суб’єктів протидії торгівлі людьми.

«У нашому регіоні з 2012 року 43 особи отримали статус постраждалих від торгівлі людьми. Одеська обласна державна адміністрація у співпраці з міжнародними організаціями вживає заходи щодо підвищення обізнаності населення, а також проводить активну інформаційну кампанію щодо запобігання попадання у рабство. Безумовно, людям, які постраждали від насильства та торгівлі маємо приділяти максимальну увагу — їм необхідно надавати своєчасну психологічну, юридичну та соціальну допомогу, зокрема. Наразі в Одеській області планується створення трьох центрів, у яких такі люди матимуть змогу отримати підтримку. Вони будуть розташовані у Білгород-Дністровському та Іванівському районах, а також поблизу міста Одеса», — підкреслив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.Більше інформації — на офіційному порталі ОДА:

https://oda.odessa.gov.ua/news/v-odeskij-oblasti-stvorat-centri-dopomogi-postrazdalim-vid-nasilstva-ta-torgivli-ludmi?fbclid=IwAR0ELoOdFHyNdSZCXLqNQmysbK9ADZy5ocI0-bKi4lktDFEYe633-jtTiUw