14.03.2019

Вони для нас виборюють життя…

 

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для держави час стали на захист кордонів своєї країни. Саме 14 березня 2014 року понад 500 бійців Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон у Нові Петрівці під Києвом. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.
Загалом у воєнному конфлікті на сході нашої країни брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. 
У медіа центрі Татарбунарської центральної районної бібліотеки оформлено книжково- ілюстративну виставку «14 березня - День українського добровольця», на якій представлені книги із останніх надходжень: «Добровольчі батальйони», «Катастрофа і тріумф. Історії українських героїв» Марії Семенченко, «Волонтер» Дмитра Білого. Під час огляду виставки бібліотекарі провели бесіду з користувачами про те, хто такі добровольці, про їхню діяльність та як стати добровольцем. Переглянувши документальну стрічку «Добровольці АТО», згадали і наших земляків, які загинули і теж були добровольцями, Сироту Олександра та Гульченка Романа.
День українського добровольця – це нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями. Вояками доброї волі.

 

Інформує ЦБС