07.11.2019

Захищати державу – справа честі

6 листопада фахівець Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олена Байбузенко провела семінари з орієнтації на службу за контрактом для безробітних та учнів випускних курсів ДНЗ «Татарбунарське ПТАУ» за участю сержанта державної прикордонної служби України Миколи Каплун.
«Обрати службу за контрактом — це обрати стабільну та престижну роботу з високою зарплатнею та гідним соціальним забезпеченням,» - почав свій виступ прикордонник. Присутні отримали інформацію про наявні вакансії, умови та терміни служби за контрактом, переглянули презентаційні відеоролики. Фахівець філії наголосила, що офіційне працевлаштування в наш час – це є важливим фактором соціальної захищеності особи.
“Чекаємо на перспективних кандидатів від 18 до 45 років, котрі хочуть захищати державу та її права, вдосконалювати та поліпшувати життя громадян, змінювати країну та змінюватися самим. Служба в прикордонному відомстві — чудовий старт для кожного, особливо для молодої людини,” – зазначив сержант на завершення заходів.

Інформує Татарбунарський РЦЗ