11.01.2019

Засідання комісії з вивчення питань виявлення додаткових джерел наповнення бюджетів Татарбунарського району


11 січня 2019 року в Татарбунарській райдержадміністрації під головуванням Некраш Алли Дмитрівни, т.в.о. першого заступника голови РДА, пройшло засідання комісії з вивчення питань виявлення додаткових джерел наповнення бюджетів Татарбунарського району. На засідання комісії були запрошені члени комісії, керівники підприємств, установ та організацій, представники пенсійного фонду та міської ради. 
Газир-Базан Т.О., начальник Татарбунарської державної податкової інспекції Ізмаїльського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області, доповіла про погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Татарбунарському району, яка утворилася станом на 01.11.2018 року. 


Спікер озвучила назви підприємств, які на момент проведення засідання погасили борги, а також назвали тих, кому необхідно їх сплатити. Найбільшим боржником Тамара Олександрівна назвала КП "Водопостачальник", чиї борги складають 728 тисяч гривень, без урахування штрафних санкцій.


Кобушкіна Т.О., як керівник "Водопостачальника", пояснила присутнім причини такої ситуації. Голова комісії Некраш А.Д. підкреслила необхідність чіткого механізму погашення заборгованності та разом з членами комісії та представниками міської ради та підприємств обговорили шляхи вирішення гострих проблем. Міській раді було запропоновано допомогти КП з погашенням заборгованності по екологічному податку на сміття, щоб уникнути загрози позбавлення підприємства ліцензії. Також було вирішено переглянути та підняти тарифи на деякі послуги.


Алла Дмитрівна підвела підсумки обговорених питань і надала керівникові "Водопостачальника" відповідні доручення, серед яких висвітлення у ЗМІ інформації про підвищення тарифів, інформації про відключення неплатників від послуг та надання чіткого плану-графіку, які кошти підприємство збирається отримати і направити на погашення заборгованостей.