07.02.2019

Засідання Ради регіонального розвитку. Кочкувате
6 лютого 2019 року в селі Кочкувате під головуванням очільника Татарбунарської райдержадміністрації Руслана Івановича Пітака пройшло чергове засідання районної Ради регіонального розвитку. В засіданні також взяли участь голова районної ради Донкоглов Віктор Георгійович, в.о. голови сільради Майдан Людмила Олександрівна, представники сільради та громади села, вчителі, підприємці, та всі небайдужі мешканці.

Руслан Іванович розказав жителям Кочкуватого про мету засідання Ради, а саме про план розвитку району, який стане кінцевим результатом виїзних рад. «Перед Новим Роком нас вже вдруге зібрав Президент України, де поставив усім чітку задачу написати програму розвитку району і після ухвалення цієї програми буде писатися програма розвитку усієї країни. І звісно ми всі розуміємо, що не може бути ніякого розвитку, коли назбиралася велика кількість проблем. Тож, спочатку знаходимо шляхи вирішення проблем, а потім потихеньку рухаємося в сторону розвитку.» Руслан Іванович розказав про плани, затверджені на 2019 рік.
Найбільше жителів села цікавило питання децентралізації і подальшого створення ОТГ. Руслан Іванович розповів про основні принципи реформи та пообіцяв привезти в Кочкувате спеціаліста, який розрахує можливі варіанти приєднання, а жителі самі зможуть обрати той варіант, який найбільше їх влаштує.


Також детально була обговорена ситуація з медичною допомогою, а саме заплановане будівництво амбулаторії в с.Вишневе, що буде найзручнішим варіантом і для мешканців с.Кочкувате. Жителі розповіли про проблему, пов’язану з сімейним лікарем, який не може добратися до них, а вони не можуть дістатися до нього. Віктор Георгійович і Руслан Іванович пообіцяли вирішити її найближчим часом.
Окремо хочеться сказати, що зважаючи на невелику кількість жителів села (населення приблизно 370 чоловік), ніхто не очікував таку високу явку. Зала Будинку культури була заповнена. Дуже радує, що жителі Кочкуватого не байдужі до проблем села і готові брати активну участь у їх вирішенні. Кочкувате тепло зустріло та поставило позитивну крапку в засіданнях Ради регіонального розвитку в селах району.