09.07.2018

     Результати моніторингу збиральної кампанії свідчать, що збирання ранніх зернових, зернобобових та ріпаку підходить до завершення. Незважаючи на доволі складні та несприятливі погодні умови, які склалися при вирощуванні цьогорічного урожаю, одержано добрі результати завдяки високій майстерності та наполегливій праці, хліборобів нашого району.
         Станом на 06.07.2018 року згідно оперативної інформації сільськогосподарськими підприємствами району 
завершено збирання:
- озимого ячменю на площі 11,7 тис. га, намолочено 57 тис. тонн за середньої урожайності 48,7 ц/га; 
- озимого ріпаку на площі 7,7 тис. га, намолочено 16 тис. тонн за середньої урожайності 20,7 ц/га.
триває збирання:
- озима пшениця - 11,5 тис. га, намолочено 51,8 тис. тонн за середньої урожайності 45 ц/га;
- горох - 2,3 тис. га, намолочено 4,7 тис. тонн за середньої урожайності 20,4 ц/га.

         Найвищі показники врожайності в районі озимого ячменю - 75,0 ц/га, озимого ріпаку – 37,8 ц/га; озимої пшениці – 68 ц/га, гороху – 23 ц/га. 
Вже завершили збиральну кампанію ПП «Агро-Соя», СВК «Борисівський», СТОВ «Буджак», СФГ «Плачинда В.П.» та ТОВ «Глибоке».
За оперативною інформацією по Одеської області за врожайністю сільськогосподарських культур Татарбунарський район знаходиться на третьому місці, на другому місці Саратський район, а на першому – Білгород-Дністровський район.
Додатково нагадуємо, про необхідність обкошення хлібних масивів в місцях прилягання їх до лісосмуг, пасовищ та автомобільних шляхів захисною смугою шириною щонайменше 4 м.

        Вкотре наголошуємо про заборону спалення післяжнивних рештків, що може призвести до адміністративної та кримінальної відповідальності.

        Інформує Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та районна служба «101»