09.10.2018

Знайомство з професіями юридичного напрямку.

Як уникнути помилок при виборі професії? Де ознайомитись із змістом та вимогами професії? Всі ці питання дуже цікавлять учнів 10 класів. Тому, 9 жовтня фахівець Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олена Байбузенко з метою ознайомлення з професією «юрист» провела професіографічну екскурсію для 25 учнів 10 класу КЗ «Татарбунарська ЗОШ І-ІІІ ст.. ім.В.З.Тура» до відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Під час заходу начальник відділу Шульга Тетяна ознайомила присутніх з прикладами роботи, які виконує юрист, розповіла про особисті якості, які мають бути притаманні юристу. Разом з фахівцем районної філії учні визначили та обговорили переваги та недоліки юридичних професій. Також, діти ознайомились з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» , який має на меті підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

На закінчення заходу було наголошено, що особливість професії юриста – це моральна відповідальність як перед державою, суспільством, іншими людьми так і перед своєю совістю.