26.05.2014

- ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАСАЖИРСЬКИХ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ

Татарбунарська районна державна адміністрація оголошує конкурс на право здійснювати функції робочого органу по підготовці матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності інформації, одержаної від перевізника-претендента, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та розпорядженням виконуючого обов’язки голови районної державної  адміністрації «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу» від 23.04.2014 р. № 106/А-2014, зареєстрованого в Татарбунарському районному  управлінні юстиції 08 травня  2014 року за №4/438.

Конкурс відбудеться 08 липня 2014 року, початок роботи об 14:30 годині. Реєстрація учасників з 14:00 год. в районній державній адміністрації (м.Татарбунари, вул.Горького, 1, зал засідань Татарбунарської районної ради).

Документи на участь у конкурсі приймаються з 26 травня по 07 липня 2014р. включно, за адресою: м. Татарбунари, вул.Горького, 1, каб. № 32 (відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації) з 10.00 до 13.00 щоденно, крім вихідних та святкових днів. Документи подаються в запечатаних конвертах.

Для участі у конкурсі запрошуються керівники підприємств (організацій), або їх уповноважені особи за наявністю довіреності (не більше однієї особи), які приймають участь у зазначеному конкурсі.

З інформацією про порядок проведення та умови конкурсу можливо ознайомитись в кабінеті № 32 (відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації) та за телефоном (04844) 3-19-05.

 

 Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації