15.07.2014

- До уваги підприємців району!

Доводимо до вашого відома, що в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Одеській області на 2013-2015 роки Одеською обласною державною адміністрацією оголошується черговий конкурс серед суб’єктів малого та середнього бізнесу на отримання фінансово-кредитної підтримки для реалізації бізнес-проектів.

Кошти обласного бюджету на фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва в рамках Програми спрямовуються на: 

- поворотну фінансову допомогу суб’єктам малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-планів;

- здійснення часткового відшкодування відсотків за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів.

Право на одержання фінансово- кредитної підтримки мають суб’єкти малого підприємництва, які:

- зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності в Одеській області;

- не мають простроченої заборгованості з виплати заробітної плати, а також заборгованості перед бюджетом та державними цільовими фондами;

- не здійснюють виробництво зброї, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, організацію та проведення азартних ігор, обмін валюти, надання в оренду нерухомого майна;

- забезпечують співфінансування інвестиційного проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 10 відсотків його вартості ( у разі реалізації проекту у сільській місцевості), 20 відсотків (у разі реалізації проекту у місті районного значення), 30 відсотків (у разі реалізації проекту у місті обласного значення).

Документи подаються до конкурсної комісії облдержадміністрації суб’єктом малого і середнього підприємництва або уповноваженою ним особою. Комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі з відповідними документами з 14 липня 2014 року.

Граничний строк подання заявок: 15 серпня 2014 року.

Відповідальний за проведення конкурсу: Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (м.Одеса, пр.Шевченка, 4, кабінет 549, 551, тел. 718-95-44, 718-96-99).

Просимо прийняти активну участь у зазначеному конкурсі.

Довідково: в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Одеській області на 2013-2015 роки прийнято розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.09.2013р. № 900/А-2013 «Про затвердження порядку використання коштів обласного бюджету для фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва» (розміщено на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (www.gue.odessa.gov.ua) у розділі «Сторінка для підприємців»).

Відділ економічного розвитку і торгівлі    райдержадміністрації  Телефон для довідок 3-19-05