01.07.2015

До уваги підприємців району!

 

У останню декаду липня в м.Одеса планується проведення заходу Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на тему: «Гранти ЄБРР для малого та середнього бізнесу: як їх отримати».

Мета заходу: показати нові можливості для розвитку малого та середнього бізнесу; розказати на що і як підприємці можуть отримати гранти  ЄБРР; а також як місцеві бізнес-консультанти можуть співпрацювати з ЄБРР.

Формат: презентація «Програми ЄБРР для підтримки малого і середнього бізнесу в Україні», а також бізнес-кейси від керівників малого та середнього бізнесу, які вже співпрацюють з ЄБРР; запитання-відповіді.

Тривалість заходу: 2-2,5 години.

Аудиторія: власники та директори малих і середніх підприємств, бізнес-консультанти, представники громадських бізнес-організацій, місцевої влади, ЗМІ.

Критерії для власників та керівників малого та середнього бізнесу  щодо участі в заході:

 • До 250 працівників.

 • Приватна власність: більше ніж 50% належить громадянам України.

 • Період діяльності підприємства не менше двох років.

 • Гарна ділова репутація.

 • Позитивна динаміка розвитку та потреба в залученні консультанта.

 • Сектори: всі, крім фінансового, страхового, тютюнового, ігрового, міцних алкогольних напоїв, військово-промислового.

  Європейський банк реконструкції і розвитку (www.ebrd.com), власниками якого є 64 країни і дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії.

  Грантову підтримку малому і середньому бізнесу в Україні ЄБРР надає з 2010 року. За 5 років ЄБРР надав грантову підтримку 460 малим та середнім підприємствам України на суму понад 7,5 млн. євро. Фінансування забезпечив Європейський Союз. Цього року ЄБРР планує надати гранти 130 компаніям

   

         Про час та місце проведення буде поінформовано додатково.

 

Для  прийняття участі у зазначеному заході необхідно до 05 липня 2015 року звернутись до відділу економічного розвитку і торгівлі Татарбунарської райдержадміністрації (начальник відділу - Економ Наталя Вікторівна).

Телефон для довідок: (04844-3-23-31).