25.05.2015

До уваги суб’єктів підприємництва району!

Всеукраїнський конкурс якості «100 кращих товарів України»

Запрошуємо підприємців взяти участь у щорічному конкурсі якості товарів, робіт та послуг «Одеська якість».

Конкурс проводиться за ініціативою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, під патронатом Президента України та Голови Одеської обласної державної адміністрації та являється єдиним державним конкурсом якості товарів, робіт та послуг.

В 2015 році продукція та послуги конкурсантів поділятимуться на такі категорії:

· продукція (продовольчі товари, промислові товари для населення)

· товари виробничо-технічного призначення

· вироби народних художніх промислів

· роботи та послуги.

 

Підприємства-переможці Конкурсу нагороджуватимуться за такими номінаціями, як «Гордість Одеси», «Лідер якості», «Смак якості»,  «Товар новинка».  Кращі керівники та працівники підприємств-учасників нагороджуватимуться почесною відзнакою «За досягнення у сфері якості» та «Відмінник якості». 

Урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців проводитиметься за участю керівництва Одеської області, обласної інспекції у справах захисту прав споживачів та Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету. Всі етапи Конкурсу всебічно висвітлюватимуться регіональними ЗМІ.

Окрім того, переможці регіонального конкурсу отримують право представити продукцію підприємства на Всеукраїнському конкурсі якості «100 кращих товарів України».

Для підприємств цей Конкурс є можливістю гідно представити свою якісну продукцію споживачам не тільки Одеського регіону, а й всієї країни.

Заявки для участі приймаються до 1 червня 2015 року.

Довідки та консультації щодо участі у Конкурсі можна отримати за телефоном: (048) 715-00-94 або за адресою: ДП «Одесастандартметрологія», м. Одеса, вул. Чорноморська, 10, та на сайті підприємства-організатора: sm.od.ua, e-mail:  100tovariv@sm.od.ua