Форум місцевого розвитку — крок до вирішення проблем громад

22 вересня відбулось засідання Форуму місцевого розвитку Татарбунарського району, створеного в рамках Угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН та Татарбунарською районною державною адміністрацією та районною радою щодо реалізації в районі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У його роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сніжана Султан,  голова районної ради Валентин Кравченко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації,  а також сільські голови та голови громадських організацій від Струмківської, Тузлівської, Жовтоярської, Дивізійської сільських рад.

Із вступним словом виступив  співголова Форуму, голова районної ради Валентин Кравченко, та довів до відома, що на сьогоднішній день вже подали мікропроектні пропозиції три громади.

На засіданні Форуму  голова ГО «Єдність» с. Дивізія повідомив, що вже повністю підготовлена мікропроектна пропозиція і готова до подачі до Одеського обласного підрозділу впровадження проекту.

Також довів до відома, що сільською радою було перераховано  кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації в розмірі 40 000 грн. та  з громади вже зібрали 16 021 грн. котрі вже лежать на банківському рахунку.

Голови ГО «Пролісок - 2015» та «Майбутнє Тузлівщини» розповіли про проведені роботи щодо реалізації мікропроектів, а саме провели тендери та підписали Грантові угоди.

Голова ГО «Мрія» с. Струмок повідомила, що вже подали оголошення в газету про проведення тендеру, який відбудеться 12 жовтня об 11:00.

Координатор Татарбунарського районного ресурсного центру розвитку громад, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації – Євген Коломієць   довів до відома присутніх що  наглядовий комітет з якості створюється в кожному районі для забезпечення нагляду за впровадженням мікропроектів громад, досягнення якісного результату і ефективного використання ресурсів мікропроекту, та запропонував наступний склад: технічний  спеціаліст від РДА (працівник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, будівництва та інфраструктури РДА ), контактна особа від РДА (координатор ресурсного центру розвитку громад), голови громадських організацій  та фахівець ОПВ Проекту МРГ.

Завершуючи засідання Форуму, заступник голови райдержадміністрації Сніжана Султан повідомила про те, що Татарбунарський районний Ресурсний центр розвитку громад зайняв одне із перших місць в Одеський області в конкурсі Ресурсних центрів в результаті чого отримав 22 000 грн. на придбання оргтехніки.

 

 

 

Координатор ресурсного центру розвитку громад,

головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації                   Є.С. Коломієць