Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

    Сьогодні з великою вдячністю і любов'ю згадують  ветеранів живих , а в серцях рідних  залишилися молоди­ми ті,  що поклали свої голови, і свято бережуть пам'ять про останні хвилини перед розлукою. Рани війни озиваються в серцях дітей та онуків, дружин та матерів загиблих. Рани війни болять у нас всіх і досі.

    В районному історико – краєзнавчому музеї було проведено гру – квест «Листи до рідних» з учнями 5 класу (вчитель Кулінська І.А.), мета якої ознайомити учнів з подіями Другої світової війни в Україні та на території   нашого краю; показати героїзм народу в боротьбі з ворогом; виховувати почуття патріотизму, любові до своєї землі; усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв'язку поколінь.

    Хлопчики та дівчатка виконуючи завдання отримували частку листа та дізнавались багато цікавої інформації. А на останок  діти написали листи – звернення до своїх майбутніх нащадків.

«…  Наші діти, бажаємо Вам мирного неба, щоб ви ніколи не відчували болю війни. Якщо вам потрібно буде захищати свою Батьківщину, то ви маєте бути хоробрими, чесними, сильними. Завжди пам’ятайте про тих, хто захищав нашу країну в далекому минулому. Бажаємо вам сильного духу і мирного неба.»

«… Ми хочемо, щоб бистріше закінчилась війна.  Щоб всі шанували один одного, та знали, що ми не просто люди, а захисники України. Бажаю вам щастя щоб в ваших сім`ях панував мир і всі були здорові.»