Розпорядженням голови Татарбунарської районної державної адміністрації від 18 грудня 2013 року № 377/А2013 та ПКМУ від 04.09.2013 р. № 706, уповноваженим за координацію роботи з питань запобігання проявам корупції визначено керівника апарату райдержадміністрації Коваль Ларису Василівну, уповноваженим за організацію роботи з питань запобігання проявам корупції призначено завідуючого сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Євчева Омеляна Михайловича. Про можливі факти корупційних проявів та правопорушень телефон довіри 3-14-40. 2 квітня 2015 року в залі засідань Татарбунарської РДА завідувач сектором Взаемодії з правохоронніми органами , оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату РДА, проведенно семінар-навчання з головами виконкомів міської та сільских рад району вивчення Закону України від 14.10.14 року №1700 -VII "Про засади запобігання корупції"

Повідомити про корупцію

 

Куди повідомити про корупцію?

 

Головним законом, що регулювання питання протидії корупції є Закон України «Про запобігання корупції», у відповідності до якого корупція – це використання особою, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей.


Як повідомити про корупцію

 Завідувач сектору

Євчев Омелян Михайлович

 

Татарбунарська РДА, вул. Горького, 1, каб. 29, 

 м. Татарбунари, 68100

 (048)44 3-23-31

 

Розпорядок роботи:

Понеділок – четвер: 9:00 – 18:00
П'ятниця: 9:00 – 16:45
Обідня перерва: 13:00 – 13:45

 

 

Сектор запобігання та виявлення корупції Татарбунарської районної державної адміністрації співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

У разі коли Вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Татарбунарської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити за вищевказаною адресою.

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Татарбунарської районної державної адміністрації як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність передбачену законодавством.