Змінено форму податкової декларації з ПДВ та порядок заповнення податкової накладної

Змінено форму податкової декларації з ПДВ та порядок заповнення податкової накладноїhttp://od.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/print-257200.html

07.07.2016

З метою спрощення звітності з податку на додану вартість та приведення її у відповідність до чинного законодавства, наказом Міністерства фінансів України від 25.05.2016 року №503внесено низку змін до форми податкової декларації з ПДВ.

Зокрема, виключено рядки «300000000000» та «500000000000» таблиці 1 та рядок «усього за основною ставкою та ставкою 7%» таблиці 2 додатка 5 до податкової декларації з ПДВ.

Примітку «*» Додатка 9 до податкової декларації з ПДВ викладено в новій редакції, а саме: «* Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно. Для новоствореного платника — звітний податковий період».

Крім того, викладено в новій редакції Додатки 2 та 3 до податкової декларації з ПДВ. Тепер у Додатку 2 «Довідка про суму від'ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)» не потрібно вказувати індивідуальний податковий номер покупця, а в Додатку 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування (Д3)» з’явилася таблиця 2 «Розшифровка суми податку, фактично сплаченої у попередніх та звітному (податкових) періодах постачальникам товарів/послуг або до Державного бюджету України».

Зазнав змін і Порядок заповнення податкової накладної, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 року № 1307.

Порядок доповнено нормою стосовно складання зведених податкових накладних у операціях безперервного і ритмічного характеру з постачання, передачі, розподілу електричної та/або теплової енергії, постачання вугілля та/або продуктів його збагачення.

Про зовнішньоекономічну діяльність
Експортні пропозиції:
Статистика