03.11.2014

Татарбунарська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регулярного акту:

1.Назва регуляторного акту – проект розпорядження виконуючого обов’язки головирайдержадміністрації «Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам на території Татарбунарського району Одеської області».

2.Розробники проекту регуляторного акту – управління агропромислового розвитку та відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

3.Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту – проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Одеської обласної державної адміністрації (веб-сторінка Татарбунарська районна державна адміністрація», розділ «Регуляторна політика».

4.Строк прийняття пропозицій та зауважень – протягом одного місяця з дня опублікування в районній газеті "Татарбунарский вестник" об’яви про оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

5.Спосіб надання пропозицій та зауважень – пропозиції і зауваження   приймаються довідділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації в друкованому вигляді на поштову адресу (вул. Горького,1 м.Татарбунари, 68100).

Довідки за телефоном: (04844) 3-17-36.

Начальник відділу економічного розвитку

і торгівлі райдержадміністрації                                                                                               Н.В.Економ